Recenzija [3DTV LCD]: Panasonic Viera TX-L32DT30E (DT30)
SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Panasonic |
| Model | Viera TX-L32DT30E |
| Tehnologija prikaza | bočno osvijetljen LED LCD |
| Veličina ekrana | 32inča/82cm |
| Panel | IPS Alpha |
| 3D Ready/3DTV | 3D Ready model, zasebno se moraju nabaviti 3D naočale |
| Aktivni / polarizirajući 3D | Aktivni |
| 100/200Hz | 400 Hz (200 Hz panel + backlight scanning) |
| Lokalno zatamnjenje | da |
| Rezolucija | Full HD, 1920×1080 |
| Broj HDMI priključaka | 4 |
| Optički/koaksijalni audio izlaz | Da/Ne |
| USB priključak | Da (x3) |
| Ethernet/mrežni priključak | Da |
| Wi-Fi | nije ugrađen, moguće povezivanje USB modula |
| PCMCIA/Common interface utor | Da |
| Utor za memorijske kartice | Da (SD) |
| DVB-T/DVB-C/DVB-S | Da/Da/Da |
| MPEG-2/MPEG-4 AVC h.264 | Da/Da |
| Dodatne značajke |
| Dimenzije [cm] | 751 x 502 x 230 mm (sa stalkom, dubina televizora 3.3 cm) |