Recenzija [3DTV LCD]: Panasonic Viera TX-L32DT30E (DT30)
SPECIFIKACIJE
 Specifikacije
Proizvođač Panasonic
Model Viera TX-L32DT30E
Tehnologija prikaza bočno osvijetljen LED LCD
Veličina ekrana 32inča/82cm
Panel IPS Alpha
3D Ready/3DTV 3D Ready model, zasebno se moraju nabaviti 3D naočale
Aktivni / polarizirajući 3D Aktivni
100/200Hz 400 Hz (200 Hz panel + backlight scanning)
Lokalno zatamnjenje da
Rezolucija Full HD, 1920×1080
Broj HDMI priključaka 4
Optički/koaksijalni audio izlaz Da/Ne
USB priključak Da (x3)
Ethernet/mrežni priključak Da
Wi-Fi nije ugrađen, moguće povezivanje USB modula
PCMCIA/Common interface utor Da
Utor za memorijske kartice Da (SD)
DVB-T/DVB-C/DVB-S Da/Da/Da
MPEG-2/MPEG-4 AVC h.264 Da/Da
Dodatne značajke
  • IPS Alpha zaslon brzog odziva za minimalno preklapanje slike (crosstalk) i zamućenje pokreta
  • aktivni 3D (puna HD razlučivost po oku, zahtijeva upotrebu 3D naočala)
  • ISFccc predlošci za precizno ugađanje slike
  • VIERA Connect sučelje s interaktivnim web servisima
  • podrška za razne audio i video formate putem USB sučelja
Dimenzije [cm] 751 x 502 x 230 mm (sa stalkom, dubina televizora 3.3 cm)