Recenzija [3DTV LCD]: Philips 42PDL7906H (42in/107cm)
ZAKLJUČAK
Philips 42PDL7906H je dostupan u RH po cijeni od cca. 8.000,00 kn kn za 42″ dijagonalu, a dostupan je također u veličinama od 32 inča (82 cm) po cijeni od 6.400,00 kn. Za provjeru aktualne ponude i cijene posjetite Usporedi.hr. |
Osvojena nagrada:
Na test ustupio:
> Kompletna lista korištene opreme za testiranje <
Copyright HD Televizija 2011. Sva prava pridržana. Sve slike u članku su vlasništvo njihovih autora.
Tekst i slike zaštićene logotipom stranice nije dopušteno kopirati bez dopuštenja.
Pozdrav,
A zidni nosac, dali se moze lako na njega montirati.
8000kn za to?! Pa i ona najjeftinija plazma je bolja od ovoga
obožavam ovakve izjave :)
Kako kome, ima nas koji nevolimo plazme nikako.
Hvala
Budem provjerio, u specifikacijama je navedena moguanost montaže na 400×400 mm stalak.
Ja sam u Philips katalogu pronaso podatak za nosac 300x200mm. po VESA standardu.
Evo pogledao sam na televizoru, rupe su razmaknute 400 x 400 mm. Dodatna potvrda službena stranica: http://goo.gl/bYUQF
Znaci greska u katalogu, hvala na informaciji.
Moguae – za 32″ model je 200 x 200 mm
Hvala,Darco.
Kad očekuješ LG Nano?To bi trebao ipak biti hit.
Stigao je ;).
400Hz je komercijalni trik philipsa i drugih proizvo?ača, i nema nikakve veze sa pravih 400Hz, to je najobičniji 100Hz zato su i rezultati u usporedbi sa 7606 isti.
( neki samsung modeli reklamiraju se kao 100 Hz a nisu, d5000 model)
Ove godine proizvo?ači imaju nove metode izražavanja oštrine slike u pokretu, kod svakog je različita i svaki ima svoju metodu kako ju mjeri. MCI kod LG-ja, Motionflow kod Sonyja, Samsung, Toshiba, svi imaju svoja mjerenja. Philips se drži herca pa im 9706 ima 1200Hz. Za laike – to je duplo brže od 600 Hz plazmi :)