LG 37LD420

Sve o televizorima tvrtke LG (nekadašnji Goldstar).
rasputin
VHS kazeta

LG 37LD420

07 lip 2010, 23:09

Kupio danas i odmah sam doma primijetio kad je čista crna pozadina da se vidi razlika u osvijetljenju ekrana, lijeva polovica je svijetlija, desna tamnija... Što je to? Točno je simetrično po sredini.

Ne mogu trenutačno slikati tv, ali ovako izgleda otprilike:
http://i48.tinypic.com/bhab5.jpg

Feature ili nešto u njemu ne radi kako treba?

Ajde molim vas odgovorite što prije da odmah ujutro vratim ako ne valja. Hvala.

Usput, jel ovaj ima opciju otključavanja video playbacka?
vodjaskitnica
HD DVD

Re: LG 37LD420

08 lip 2010, 10:08

stvar je vjerojatno u pozadinskom osvjetljenju. ali cudno je ako je ta razlika bas tako ocito podijeljena popola. mozda je nesto defektno.
rasputin
VHS kazeta

08 lip 2010, 10:37

Jutros sam ga bukvalno istikao pa utikao u struju i problem je nestao. Čudno, valjda nešto softverski jer generalno uopće nema nikakvih bleedinga.

A sad u potragu za dobrim univerzalcem koji se spominju na lg usb hack forumu da u servisnom meniju otključam mkv i divx...
Borisug
VHS kazeta

06 pro 2011, 23:41

IMao bih i ja jedno pitanje za strucnjake na sajtu! Imam ovaj tv,skoro nov,par meseci star,i pre neki dan sam primetio da izmedju sredine i desne strane ekrana se pojavljuje nek strafta sirine oko 5 cm i u odredjenim bojama se tu primecuje neko mesanje boja,najvise kad je neka jaka zelena na slici,tada se bas vidi.A nekada se ne vidi uopste. Ta strafta ide od dna do vrha ekrana u sirini oko 5 cm. I kao da brlja boje u njoj,ponekad. A nekad se ne vidi uopste,valjda kad nisu neke boje koje pokrecu to,ne znam. Da li neko zna sta bi moglo biti,hvala!!! ;)
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

07 pro 2011, 00:20

Borisug je napisao/la:IMao bih i ja jedno pitanje za strucnjake na sajtu! Imam ovaj tv,skoro nov,par meseci star,i pre neki dan sam primetio da izmedju sredine i desne strane ekrana se pojavljuje nek strafta sirine oko 5 cm i u odredjenim bojama se tu primecuje neko mesanje boja,najvise kad je neka jaka zelena na slici,tada se bas vidi.A nekada se ne vidi uopste. Ta strafta ide od dna do vrha ekrana u sirini oko 5 cm. I kao da brlja boje u njoj,ponekad. A nekad se ne vidi uopste,valjda kad nisu neke boje koje pokrecu to,ne znam. Da li neko zna sta bi moglo biti,hvala!!! ;)
Da, to je greška u panelu - ja ju također imama na Samsung TV-u, točno po sredini prolazi i vidi se najbolje kod micanja kamere lijevo - desno na površinama ujednačene boje. Nisam stigao TV odnijeti u servis, no vjerujem da ga to kvalificira za zamjenu.
Bringing Definition to High Definition

Natrag na “LG”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 25 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 23 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23602.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.