Anketa: Plazma ili LCD TV?

Forum na kojem možete pročitati pravila, te razne obavijesti.

Plazma ili LCD TV?

Plazma
4
31%
LCD
4
31%
Oboje
3
23%
Ne znam
2
15%

Ukupno glasova: 13
velikimedo
VHS kazeta

Re: Anketa: Plazma ili LCD TV?

23 pro 2008, 13:01

Kad sam ja prije dvije godine kupovao gotovo da nije bilo LCD-a koji se mogao nositi s plazmama,tako da sam nakon dugoog i pomnog uspoređivanja kupio Pioneer 427XD. Tek su se počeli javljati 1080p Sharpovi Aquosi koji su donekle mogli parirati Pioneeru i Panasonicu po kvaliteti slike, ali su po cijeni u to doba bili trostruko skuplji. Sad gledam neki TV za kuću na moru i sinu za PS3 pa mi se čini da kod današnjih LCD-ova više nije takva razlika u korist plazmi. Čak mi se čini da su neki Philipsovi modeli počeli nuditi više za iste novce, ali mislim da ću još malo pričekat s kupnjom, bar do ljeta jer će sigurno cijene još padati.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

25 pro 2008, 19:14

Slično kao i velikimedo, prije su mi plazme bile pojam, danas LCD-i svojim mogućnostima, a i manjom potrošnjom energije sve atraktivniji...
Bringing Definition to High Definition
wicky
VHS kazeta

01 pro 2014, 12:57

Čak mi se čini da su neki Philipsovi modeli počeli nuditi više za iste novce, ali mislim da ću još malo pričekat s kupnjom, bar do ljeta jer će sigurno cijene još padati.
Enjoy the real success with Braindumps exam and cisco ccna online training programs and latest C4090-452 Also prepare for next level with quality marygrove questions and www.pittstate.edu and join Curry College

Natrag na “Obavijesti, pravila i ostale formalnosti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.

Ads

Info tab

Ukupno je: 29 korisnika/ca online; 3 registrirana/e, 0 skrivenih i 26 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Baidu [Spider], Google [Bot], Google Adsense [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23579.
Ukupno tema: 3036.
Ukupno korisnika/ca: 7352.
Najnoviji/a korisnik/ca: culibrkd.
Rođendan, danas, nema nitko.