SONY naočale sa Panasonic TV

Forum namijenen svim pitanjima i informacijama vezanim za 3D naocale kod modernih 3D televizora.
klobi
VHS kazeta

SONY naočale sa Panasonic TV

02 tra 2013, 20:03

Kupio sam Panasonic ledtv, model ET50 sa kojim nisam dobio naočale za 3D, pa me interesira da li mogu kupiti umjesto Panasonic, naočale Sony model tdg br250 ili neke druge. Hvala na odgovoru
pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: SONY naočale sa Panasonic TV

02 tra 2013, 20:32

klobi je napisao/la:Kupio sam Panasonic ledtv, model ET50 sa kojim nisam dobio naočale za 3D, pa me interesira da li mogu kupiti umjesto Panasonic, naočale Sony model tdg br250 ili neke druge. Hvala na odgovoru

Znam da pasivne naocale odgovaraju za sve brendove,mislim da aktivne naocale su brendirane,svaki brend ima svoje naocale,ali mislim za ove nove modele da ce raditi naocale ista tvrtka i da ce pasirati naocare na razne brendove,zato mora da se proba,ako imate mogucnost probajte soniyeve naocale na vas tv.
klobi
VHS kazeta

02 tra 2013, 20:37

Hvala puno na odgovoru, ali nisam u mogućnosti probati, a ne bih želio kupit i šta onda sa njima ako ne pašu, a panasonic su mi malo preskupe obzirom trebam četiri para za mene, suprugu i djecu, tako da je bitna razlika u cijeni
pavle
HD DVD
Kontakt:

02 tra 2013, 20:59

klobi je napisao/la:Hvala puno na odgovoru, ali nisam u mogućnosti probati, a ne bih želio kupit i šta onda sa njima ako ne pašu, a panasonic su mi malo preskupe obzirom trebam četiri para za mene, suprugu i djecu, tako da je bitna razlika u cijeni
Ako ima opcije probajte u dudjanu kada kupujete naocale,normalno ako imaju panasonic tv,
mislim da ne bi bilo ikakav problema kada kupujete nesto i da se proba u istom momentu,

Natrag na “3D naocale”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 41 korisnik/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 39 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23578.
Ukupno tema: 3024.
Ukupno korisnika/ca: 7435.
Najnoviji/a korisnik/ca: phuongdv.
Rođendan, danas, nema nitko.