Diskusije vlasnika: Quadro 933 DVD reproduktor

Sve o reproduktorima sadržaja zapisanog na DVD medije.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Quadro 933 DVD reproduktor - iskustva?

13 pro 2008, 19:48

Pozz freedado, dobrodošao na forum i hvala što si s nama podijelio svoja iskustva.

Meni isto ladicu nije otvarao, no kada sam gledao koje su zahvate radilim, pisalo je promjena ploče i lasera tak da ni sam ne znam što oni tamo rade. Sada ga više ne koristim tako da i nema šanse da se pokvari...

Premotavanje i nastavljanje gledanja tamo gdje čovjek stane je ono zbog čega radije pogledam film na DVD-u. Na nekim divxima ide brzo premotavanje, na nekima jako sporo, a neki ne nude to ako nemaju index kak spada. Ja mogu gledati divx i stisnuti stop i nastaviti gledati gdje sam stao, no ne mogu ugasiti uređaj i drugi dan il kad već nastaviti tamo gdje sam stao...
Bringing Definition to High Definition
freedado
VHS kazeta

13 pro 2008, 20:42

Kad spominješ premotovanje je li misliš na disk ili USB, jer meni je sa diska dok sam mogao otvoriti ladicu premotavao sa brzinama 2,4,8 i 20x tako da nije bilo problema. ali još mi nije nitko odgovorio može li premotavati kad gleda film sa USB-a. Ovo pitanje se odnosi i za bilo koji DVD player koji ima USB.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

15 pro 2008, 14:18

freedado je napisao/la:Kad spominješ premotovanje je li misliš na disk ili USB, jer meni je sa diska dok sam mogao otvoriti ladicu premotavao sa brzinama 2,4,8 i 20x tako da nije bilo problema. ali još mi nije nitko odgovorio može li premotavati kad gleda film sa USB-a. Ovo pitanje se odnosi i za bilo koji DVD player koji ima USB.
Koliko ja znam Divx-i se na svim playerima koje sam isprobao mogu ubrzati samo jednu brzinu naprijed, sad kod nekih to ide po 15-20 sekundi, a neki po 45 sekundi do minute čak. Samo kod pravih DVD-a imam mogućnost ubrzati 2, 4,.. i više puta... Budem provjerio ovo doma pa javim.
Mad_Duke
DivX v.3.x.x

15 pro 2008, 16:46

freedado je napisao/la:Evo mojih iskustava sa Quadro 933 nakon godinu i 10 mjeseci korištenja.
Što se tiče čitanja, čita sve što sam u njega stavio(a ima toga)
Kad se nadogradi firmware dobiju se još neke dodatne mogućnosti sa titlovima.
Veličina odlična.
E sad, meni je crko laser nakon 11 mjeseci korištenja i dobio novi koji još uvijek radi.
Problem mi se pojavio prije nekih mjesec dana sa ladicom. Istu ne otvara.
Odnio ga u servis, nešto su mi popravili (serviser kaže da nije naišao na nikakav kvar a da je rastavio cijeli mehanizam) nisu naplatili ali rekli da ga više ne donosim.
Kako to nisam riješio(ako netko zna kako rado bi ga poslušao) gledam filmove preko USB samo što ne mogu iste premotavati ni podesiti neko vrijeme ako sam odgledao dio filma.
Kako vidim ima vas dosta što gledate preko USB-a pa vas pitam da li možete premotavati film koji gledate sa USB-a. Ja ne mogu i ne znam je li to na koji način povezano sa ladicom. Inače dok je ladica otvarala premotavanje je na disku bilo normalno (USB tada nisam koristio)
Evo ti jedan savjet.

Ako imas jos garanciju. Odnesi ga njima na servis i boli te briga zasto radi ili ne radi. Ako ga ne mogu popraviti neka ti daju zamjenski.
CPU: Intel E5200, MBO: Intel DG35EC
RAM: Corsair TWIN2X4096-CL5-6400, HDD: 2x WD6400AAKS
VGA: Gigabyte HD4850 Zalman, Tuner: Compro Vista E700 ,
Case: Themaltake DH-101 VFD, OS: Vista x64,
Plazma: Panasonic TH-42PY80P Full HD
bakšaj
DivX v6.x.x

15 pro 2008, 20:39

pa tko kupuje quadro dvd? :D
freedado
VHS kazeta

17 pro 2008, 18:38

Mad_Duke je napisao/la:
freedado je napisao/la:Evo mojih iskustava sa Quadro 933 nakon godinu i 10 mjeseci korištenja.
Evo ti jedan savjet.

Ako imas jos garanciju. Odnesi ga njima na servis i boli te briga zasto radi ili ne radi. Ako ga ne mogu popraviti neka ti daju zamjenski.
Nažalost ovaj player ima samo 1 god. garancije i da je imam vjeruj da ne bi nepotrebno zamarao ovaj forum sa greškama na playeru.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

17 pro 2008, 20:58

bakšaj je napisao/la:pa tko kupuje quadro dvd? :D
Mnogi, vjeruj mi ;) Za casual korisnike sasvim je solidno rješenje za te novce...
bakšaj
DivX v6.x.x

17 pro 2008, 23:44

daj darco pa ti dosta toga kužiš i znaš,pa izjaviš takvu blasfemiju,baš si me razočarao :D

mad duke praviš se takvim stručnjakom,a imaš vrhunski quadro dvd,stvarno si casual :D ,crko laser,pa kako to na takvom vrhunskom dvd-u? :D
Mad_Duke
DivX v.3.x.x

18 pro 2008, 07:15

bakšaj je napisao/la:daj darco pa ti dosta toga kužiš i znaš,pa izjaviš takvu blasfemiju,baš si me razočarao :D

mad duke praviš se takvim stručnjakom,a imaš vrhunski quadro dvd,stvarno si casual :D ,crko laser,pa kako to na takvom vrhunskom dvd-u? :D
1. Nemam Quadro

2. Imam HTPC, Pioneer 216 i HDMI vezu sa plazmom sto znaci da imam istu vjernost reprodukcije sadrzaja sa DVD-a kao i neka komponenta od 10.000 kuna.

3. Molio bi te da ne spamaš po svim topicima jednu "raspravu" sa drugog topica.
CPU: Intel E5200, MBO: Intel DG35EC
RAM: Corsair TWIN2X4096-CL5-6400, HDD: 2x WD6400AAKS
VGA: Gigabyte HD4850 Zalman, Tuner: Compro Vista E700 ,
Case: Themaltake DH-101 VFD, OS: Vista x64,
Plazma: Panasonic TH-42PY80P Full HD
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

20 pro 2008, 16:58

bakšaj je napisao/la:daj darco pa ti dosta toga kužiš i znaš,pa izjaviš takvu blasfemiju,baš si me razočarao :D
Ajde dobro da su smajlići na kraju svega što si napisao, inače bih pomislio da možda to misliš ozbiljno...

Al znaj da jednom kada se uđe u obiteljski život ne mogu se kupovati samo high-end komponente jer da je tako onda one ne bi bile high-end nego mainstream, a zna se dobro koja cjenovna kategorija se najbolje prodaje... Imam nekoliko kolega na poslu s Vivaxima i Quadro playerima pa nije da samo kukaju, a dosta toga gledaju.

Natrag na “DVD reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 31 korisnik/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 29 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.