FOX LCD 32gl12 full HD

Teme vezane uz televizore koje nisu među navedenim markama.
milefox
VHS kazeta

Re: FOX LCD 32gl12 full HD

Post Postao/la milefox » 22 srp 2012, 19:59

radi :)... ali su slova bela i tanka i umesto slova sa kukicom imam neke znakove ali nema veze vazno je da radi hvala na pomoci

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 22 srp 2012, 20:25

milefox je napisao/la:radi :)... ali su slova bela i tanka i umesto slova sa kukicom imam neke znakove ali nema veze vazno je da radi hvala na pomoci
probaj ponovo preuzeti iste titlove ( u istoj rar datoteci)mislim da bi trebali imati slova sa kvačicom.
baš mi drago da je uspijelo. :D
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

milefox
VHS kazeta

Post Postao/la milefox » 24 srp 2012, 15:36

prevod radi samo slova kao sto su ć, č, đ, ž, š se ne vide pa sam ih samo zamenio sa egleskom abecedom i mala su i bela pa se slabije vide, probao sam preko kompa da ih povecam ali ne mogu, to sam probao preko programa subtitleworkshop4 ali ne znam da ih povecam samo sam ih podebljao ako neko zna kako to da izvedem dobro bi mi dosla pomoc, hvala za ove predhodne savete

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 24 srp 2012, 17:06

milefox je napisao/la:prevod radi samo slova kao sto su ć, č, đ, ž, š se ne vide pa sam ih samo zamenio sa egleskom abecedom i mala su i bela pa se slabije vide, probao sam preko kompa da ih povecam ali ne mogu, to sam probao preko programa subtitleworkshop4 ali ne znam da ih povecam samo sam ih podebljao ako neko zna kako to da izvedem dobro bi mi dosla pomoc, hvala za ove predhodne savete
možda vam nisu dobre postavke u uređaju ako imate mogučnost pogledajte
evo jedan tutorijal
Privitak/ci
Uputstvo za Subtitle Workshop.rar
(248.67 KiB) Preuzeto 592 puta.
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

milefox
VHS kazeta

Post Postao/la milefox » 24 srp 2012, 21:22

ja sam slova ž, ć itd prepravio ali kako da celom titlu povecam font pisan je u fontu 10 kako da stavim 12 i da sacuvam, ovo upustvo je super sto si okacio

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 25 srp 2012, 13:12

milefox je napisao/la:ja sam slova ž, ć itd prepravio ali kako da celom titlu povecam font pisan je u fontu 10 kako da stavim 12 i da sacuvam, ovo upustvo je super sto si okacio
kolega imate PM.
inače sam pročitao sve vaše postove i nigdje nisam našao na koji način reproducirate film. mislim da se trebate pozabaviti sa postavkama TV ak je to mogučepokušajte sa ovim uputstvom.

Prvo u Subtitle Workshopu učitaš te titlove, pa ideš u na Settings, pa ponovno na Settings. U lijevom meniju izabereš Subtitles. Zatim klikneš na gumb "Font". dalje vas vodi samo .
ako imate Subtitle Workshop preveden onda ideš na ugađanja pa ponovo ugađanja.
samo mislim da to neće pomoći ako ne podesite postavke sa reproduktora.

pavle
HD DVD
Kontakt:

Post Postao/la pavle » 25 srp 2012, 16:23

milefox je napisao/la:ja sam slova ž, ć itd prepravio ali kako da celom titlu povecam font pisan je u fontu 10 kako da stavim 12 i da sacuvam, ovo upustvo je super sto si okacio
KAKO STO JE REKO KUHAR PREKO STO REPRODUCIRAS FILM ,PREKO USB MEDIJA PLEERA NA TV-ja. ILI PREKO NEKI MEDIJA PLEER!GAD DOZNAMO TO ONDAK BI MOGAO POMOCI!

milefox
VHS kazeta

Post Postao/la milefox » 25 srp 2012, 21:03

film pustam preko tv-a iz naslova i njegovog ugradjenog plejera preko usb-a nema dodatnih postavki sem da se pusti i iskljuci prevod na tv-u, bar ih nisam nasao a u upustvu ne pise nista, sad probam da zalepim prevod na fiil pa da onda vidim javljam sutra da li sam nesto uradio, moze svaki savet

pavle
HD DVD
Kontakt:

Post Postao/la pavle » 25 srp 2012, 22:51

preko kakav tv,koj brend, koj model!

milefox
VHS kazeta

Post Postao/la milefox » 25 srp 2012, 23:51

imam ovaj iz naslova FOX LCD 32GL12 na njemu preko usb-a

Odgovori