Recenzija Sharp LC-32LE320E

Sve o televizorima marke Sharp.
kingrz
VHS kazeta

Re: Recenzija Sharp LC-32LE320E

Post Postao/la kingrz » 22 sij 2011, 14:28

Bok kupio sam danas Sharp LC-37LE320E pa mislim da bih mogao koristiti postavke od tvoje 32". Bis ih mogao napisat. :?:

kingrz
VHS kazeta

Post Postao/la kingrz » 23 sij 2011, 13:53

U međuvremenu sam pretražio malo postavke. ZA Sharp LC-37LE320E što se tiče hd i divx prikaza: strava ne treba niš podesit. Cinema mode je sasvim odličan. Što se tiće sd tv preko anlognog signala: preporučujem da ne proširite sliku na cijeli ekran nego da je ostavite u normal 4:3 mode i da smanjete kontrast na nulu a sharpness dignete na maksimum; za jačinu boje najbolje je da je smanjite pogotovo ako gledate neki sport. Noise reduktion je dobar, ali ako gledate neki akciski film stvarat će blur koji meni osobno smeta, pa sam ga isključio. Trebam još probat kako sve to radi na digitalnom signalu sa nekim digitalnim resiverom pa javim.
Sve u svemu ok tv, pogotovo što sam ga našao na popustu. Imam samo jedno pitanje: dali netko zna kako da povečam titlove kada gledam divix. Rješio sam problem za čžš tako da u wordu sam napravio replace za czs, ali još nisam našao način kako da povečam font.
Need help! :o

Bladepula
S-VHS kazeta

Post Postao/la Bladepula » 30 sij 2011, 23:10

Bok, nisam dugo pregledavao forum pa nisam vidio tvoj post.

Vidim da si većinu toga riješio, a na pitanje oko postavljanja veličine titlova, mislim da to nemožeš mjenjati.
Ipak je taj "player" u TVu jako limitiran i loše izveden.

Btw. Izašao je novi firmware za 32LE320 model - verzija 2.05 .

Odgovori