LG televizori uskoro s MKV podrškom preko USB-a

Sve o televizorima tvrtke LG (nekadašnji Goldstar).
Odgovori
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

LG televizori uskoro s MKV podrškom preko USB-a

Post Postao/la Darco » 09 ožu 2009, 22:13

Evo jedne male ekskluzive, naime doznali smo kako će novi LG-jevi televizori od serije LH5000 reproducirati HD .mkv preko USB 2.0 sučelja…

Broj linijskih uređaja koji podržavaju ovaj containter vrtoglavo raste, tako da rješenje za gledanje na HDTV-u u boravku više nije ograničeno na Popcorn hour, WD Media Player i HTPC-e, već će uskoro biti lakše nego ikada...
Bringing Definition to High Definition

bosanac
S-VHS kazeta
Kontakt:

Re: LG televizori uskoro s MKV podrškom preko USB-a

Post Postao/la bosanac » 10 ožu 2009, 07:33

To se traži. Da se taj jako dobar format sve više podržava....

Samo me "zanima" da li do toga dolazi što je Divx počeo podržavati taj format ili bi taj kvalitetan kontajner ipak našao svoj put?!

patrik
VHS kazeta
Kontakt:

Post Postao/la patrik » 12 ožu 2009, 10:25

Podrška standarda došla je s pojeftinjenjem dovoljno snažnog dekoderskog rješenja.
Inače, na komercijalnim uređajima nećete vidjeti nigdje da se reklamira MKV podrška - barem ne zasada.
TV: 46PY85 // 5.1: KEF Q DSP-A2 // play: X360 // work: iMac 24

besla
VHS kazeta

Post Postao/la besla » 28 srp 2009, 12:32

Imam 37lh5000 i mkv fileovi rade s napomenom da subtitle-ovi moraju biti izvan mkv filea u sub ili srt formatu. Audio decoding DTS se ne moze reproducirati!!!

thomilla05
Video CD

Post Postao/la thomilla05 » 17 kol 2009, 14:09

besla je napisao/la:Imam 37lh5000 i mkv fileovi rade s napomenom da subtitle-ovi moraju biti izvan mkv filea u sub ili srt formatu. Audio decoding DTS se ne moze reproducirati!!!

I moraju se zvati identično kao i Film inače ih ne će pronaći.
Tv: 37LH3000 ; Play: PS3 ;

Amigo
VHS kazeta

Post Postao/la Amigo » 18 sij 2010, 23:15

pozdrav svima
Od neki dan imam SL8000 sve je super osim jedne stvari koja ne radi kako treba, Gledanje divx i mkv preko usb, dakle sve radi odlicno ali tilovi pocnu ok i nakon par minuta pocnu ici 5-10 sekundi brze od filma. Nosao sam tamo neku opciju sinhro titla od-10 do +10 no to bas i ne reagira previse . titlovi inace ok rade ako se film pokrene na laptopu.. da li ima netko jos takav problem i da li postoji kakvo rijesenje za to...
citam na netu da se lg tv updejtaju preko tv signala ali sam procitao da to ide jedino preko bbc1, ja ga nemam moze li to preko kakve domacice tv kuce? :)
inace da jos spomenem da dts audio nije podrzan u mkv sto je bed jer preko 50% mkv ripova bas ima dts audio :((

Odgovori