Panasonic TX-P42ST50E

Sekcija o kalibraciji televizora i ostale HD opreme, razmjena iskustava, savjeta, testnih alata i postavki nakon kalibracije po modelima.
Dexter
VHS kazeta

Panasonic TX-P42ST50E

26 lis 2012, 14:02

Pozdrav svima,
nedavno sam kupio u naslovu navedeni Panasonic, sada zelim da provjerim broj radnih sati i surfao sam net-om i vasim forumom i nisam naisao na odgovor pa bi vas molio ako tko zna da mi napise kako da provjerim broj radnih sati.
Hvala.
Lazy
VHS kazeta

Re: Panasonic TX-P42ST50E

28 lis 2012, 19:22

Moram priznati dobar izbor TV-a
Evo ovako:Sa strane tv-a imate tipke za ručno podešavanje volumena kanala itd...
1.Pritisnete i držite tipku F i dok držite tipku F pritisnete tipku -(minus)
2.potom na daljinskom upravljaču pritisnete tri puta 0(nulu)
3.pojavit će se izbornik, potom na daljinskom pritisnete dva puta broj 2, koji će vam pokazati SRV-TOOL izbornik
4.nakon toga stisnete jedan put tipku OK na daljinskom
5.Pojavit će se veliki plavi SRV-TOOL izbornik, gdje će te tipkom za navigaciju otići skroz dolje do zadnjeg redka, potom navigacijskom tipkom prebaciti na desno tj zadnji donji prazni redak
6.potom pritisnuti i držati tipku MUTE(na daljinskom)...pojavit će se brojevi odnosno minutaža rada TV-a
7.Iz svega se izlazi držeći tipku EXIT, televizija će se ugasit pa uljučit...
8.Sve radite na vlastitu odgovornost!!!!
...ja sam sve odradio puno puta i nije bilo nikakvih problema!
LP
Deky
VHS kazeta

24 sij 2013, 23:38

Ovako sledi upustvo kao sto je napisao Lazy samo da dodam par sitnica.
Pre nego sto pritisnete taster 2 na daljinskom dva puta treba prvo da vam se pojavi meni (za oko 2,3 sec) u gornjoj levoj strani pa zatim pritisnete taster 2 dva puta i uci ce te u meni SRV-TOOL. Dalje sledite sta pise iznad.

Posto sam se ja na ovo zbunio " potom navigacijskom tipkom prebaciti na desno tj zadnji donji prazni redak" dobro je receno samo da znaju oni koji proveravaju da ispod postoji jos jedan dugacak prazan red znaci ne u taj nego onaj pored PTCT:00.00.00.00.00 se zadrzi taster MUTE na daljinskom i posle 2sec ce se pojaviti vreme kolko radi i kolko puta je tv uskljucen/iskljucen.
gazelin
VHS kazeta

31 sij 2013, 12:54

ima li negdje za skinuti kompletno uputstvo za te skrivene izbornike?
snakebl
VHS kazeta

03 vel 2013, 21:13

Pozdrav,

imam dva pitanja vezana za ovaj tv-e,
Prvo,
Usao sam u servisni meni tv-a, nista nisam dalje dirao nego sam odmah pritisnuo dugme za gasenje (uplasio se :) ). Jel ovo moze napraviti problem(tv za sada radi ok)?

Drugo pitanje,
sad sam malo iskusniji pa imam hrabrosti hakerisati po servisnom meniju pa me interesuje mozeli se i kako kroz servisni meni povecati titlovi na njegovom player-u, titlovi su stvarno premaleni.

Hvala svima u naprijed...
Deky
VHS kazeta

03 vel 2013, 23:38

Provera vremena ne. Za ostalo ne znam i nisam gledao sta jos ima.
ewe
VHS kazeta

13 ožu 2015, 21:47

Pozdrav,
Imam ovu televiziju doma medjutim cini mi se da je otislo paljenje na televiziji. Ona prima signal od daljinskog i crvena lampica od paljenja zasvijetli, cuje se zvukkao da ce upaliti ali se na kraju ne upali. Zna li netko koliko moze kostati popravak. Tv nije vise pod garancijom.

Natrag na “Kalibracija - savjeti, iskustva i postavke”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 21 gost.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.