Infinity ST2000HD fw za NTFS podršku?

Forum o digitalnim zemaljskim prijemnicima signala (Digital Video Broadcast - Terrestrial).
Odgovori
R3deye
S-VHS kazeta

Infinity ST2000HD fw za NTFS podršku?

Post Postao/la R3deye » 18 tra 2012, 16:05

Kad sam se spremao kupiti receiver na nekim sajtovima dobavljača (primjer : http://www.3mzb.hr/joomla/component/pag ... Itemid,26/)
je pisalo da podržava NTFS sustav preko USB-a. I sada tragam ko manijak po netu ali bez uspjeha. Molim nekoga ako zna da li je moguće to riješiti, makar sa firmwareom od nekog drugog infinityja?

Hvala unaprijed

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Infinity ST2000HD fw za NTFS podršku?

Post Postao/la Darco » 18 tra 2012, 21:21

Pozdrav,

Što tražite, točnu informaciju da navedeni model podržava NTFS? Preporučam direktan telefonski kontakt i ako je potrebno isprobavanje u trgovini prije kupovine.
Bringing Definition to High Definition

R3deye
S-VHS kazeta

Post Postao/la R3deye » 18 tra 2012, 22:07

Ma ne, već sam ga kupio nažalost, baš iz tog razloga jer su navodili da podržava. Nisam našao ništa, iz antene.com sam dobio odgovor da ne podržava, a na njihovom sajtu je također pisalo da da. Naravno ne više. So, buyers beware!

Čitam da navodno Nytrobox 6000hd combo podržava NTFS, pa ću probati zamijeniti.

Još jedan nedostatak mogu navesti loš prijem HD kanala, sve se nešto kidalo..(??)

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 19 tra 2012, 21:24

Da, ako ti je potrebna NTFS onda svakako ga probaj zamijeniti, dobar je argument to što je jedno pisalo na njihovoj stranici, a druga je priča u stvarnosti... Ako nije prošlo previše dana od kupovine i uređaj nije oštećen, ne vidim razlog da ne zamijene.

Sretno s Nytroboxom ;).
Bringing Definition to High Definition

Odgovori