Infinity 8000hd ili neki drugi mpeg4 dvbt?

Forum o digitalnim zemaljskim prijemnicima signala (Digital Video Broadcast - Terrestrial).
Odgovori
veki22
VHS kazeta

Infinity 8000hd ili neki drugi mpeg4 dvbt?

Post Postao/la veki22 » 10 sij 2011, 13:28

Pošto tek sad planiram kupit dvb-t prijamnik, imam max tv pa nisam dosad, zanima me da li biste mi preporučili njega ili neki drugi jer mi svi za tu lovu djeluju slični? Tv je plazma panasonic pv70p, antena je vanjska i imam optičku vidljivost sljemena te se nadam da bi to trebalo biti dosta za dobru sliku.. Da li netko zna jel 8000hd sad dolaze sa novim firmware-om koji podržava ntfs ili trebam sam nadograditi? Unaprijed hvala.

bajica
VHS kazeta

Re: Infinity 8000hd ili neki drugi mpeg4 dvbt?

Post Postao/la bajica » 01 vel 2011, 22:46

veki22 je napisao/la:Pošto tek sad planiram kupit dvb-t prijamnik, imam max tv pa nisam dosad, zanima me da li biste mi preporučili njega ili neki drugi jer mi svi za tu lovu djeluju slični? Tv je plazma panasonic pv70p, antena je vanjska i imam optičku vidljivost sljemena te se nadam da bi to trebalo biti dosta za dobru sliku.. Da li netko zna jel 8000hd sad dolaze sa novim firmware-om koji podržava ntfs ili trebam sam nadograditi? Unaprijed hvala.
ja sam danas kupio infinity 8000hd (za tv br2). kako sam visoko prizemlje, okružem zgradama (centar grada) imao sam sumnje da će raditi ok. ali radi. antena je čak sobna, aktivna konig. dakle pohvale. mislim da fw nije zadnji, ali se da upgradeati. to kad nađem vremena. naravno, dok nisam u meniju uključio napajanje antene ( sa samog infinitija) bio je mrkli mrak (plavi mrak).

bajica
VHS kazeta

Post Postao/la bajica » 01 vel 2011, 22:48

BoTiA
Video CD

Post Postao/la BoTiA » 02 vel 2011, 08:04

imam ga ja i nisam bas zadovoljan sa prijemom signala kao ni sa uredjajem, npr kod nytrobox-a kad snimas sa Tva vidis malu slicicu onog sto si snimio dok kod ovog to nije slucaj, takodjer sam nacin upravljanja, menu-i su takodjer malo konfuzno napravljeni ...
sto se tice ntfs supporta to je omoguceno, također moram pohvaliti i mogucnos prikazivanja multimedije, mkv-a i sl ... sve radi bez problema ...

uglavnom, kao dvb-t prijamnik sa mogucnoscu snimanja bi dobio ocjenu 2 ili 3
a kao multimedijalni player (uzevsi u obzir konkurenciju) je odlican

vodjaskitnica
HD DVD

Post Postao/la vodjaskitnica » 05 vel 2011, 01:10

to je tak, negdje minus negdje plus. samo treba odvagnut sta i kako ti je bitnije. ja ga imam i zadovoljan sam. mane zanemarujem jer znam da nemam pravo glasa.

Odgovori