Ima li smisla uzimat izlozeni primjerak ?

Sva pitanja i informacije za ugodniji proces kupovine televizora postavljajte ovdje.
visnopinto
VHS kazeta

Re: Ima li smisla uzimat izlozeni primjerak ?

Post Postao/la visnopinto » 28 vel 2009, 00:35

kad kažem da su nazvali naravno da mislim samo najbolje a što se tiče razlike 428 i 4280 stvar je samo u kalibraciji ali i u drugim nevažnim detaljima ja sam se na kraju krajeva odlucio za panasonic 37 lzd85 ali samo zbog toga što mi je pc u dnevnom boravku a lcd ovi su ipak za tu svrhu namjenjeni pa stoga ne želim ništa kontra plasmi mislim da je najvažnije u cijeloj priči što planiraš raditi sa tim panelom u narednih 5,6,7 godina ako je u pitanju sd program max tv pa i hd ,ps3 tj sve dok nemisliš u dogledno vrijeme spajati pc na panel uzmi plasmu a pioneeerku pogotovo jer ona jednostavno sve što joj zadaš odradi savršeno pa čak i pc ali ne baš ono što kažu 24/7

jumbo
S-VHS kazeta

Post Postao/la jumbo » 28 vel 2009, 00:50

Uz sve nabrojano mislim spojiti TV sa kompom i uglavnom gledati filmove koje imam skinute s neta.
Zar za to nije dobra plazma. E da ponekad će mi poslužiti kao drugi monitor, ali ne mislim igrati igrice, gledati blue ray ili slično.

perpetum
DivX v6.x.x

Post Postao/la perpetum » 28 vel 2009, 20:56

Zanimljivo !!!!!
Evo bio u Ljubljani i imaju izlozenu 4280xd .
Cijena 1199 eura .
Pazi ovo : !!!!
Cijena na poleđini 2499 eura made in Rngland nije Japan a rada se na dve lokacije England i Japan .
Pa je bila spustena na 2099 eura i sada 1199 eura .
Zelim samo reci da je odlicno ,dok u Sesvetama jucer u Europatrade 4270xd stara 8999 i kaze lik meni mozes dobit rabat 3% .
Da je cijena ona od kada je imaju kada je bila 15000 kn .
Kako Slovenci za zadnji primjerak mogu spustit cijenu ispod svih nabavnih ,a nasi ne ?
Gledat cu dok je analogni signal analogiju preko b-neta , Ps3 necu jer nisam dorasta igricama .Prale su me igre dok sam imao Amigu 500 .
Znaci nisam gamer .
Pc spajat na plazmu ?
Ja nebih niti u ludilu mada da uzimam i lcd nebih ni to .
Vidjet cemo kakva ce se situacija odvijat jer doma ima nekih nesuglasica tako da neznam da li ce sta biti .
Vidjet cemo i javit cu ako sta bude od modela 428xd .
4280xd je ista cijena samo sta mi je dalje (Zadar ) sto nema ni u ludilu da idem po nju .

Zivio ! :D

jumbo
S-VHS kazeta

Post Postao/la jumbo » 28 vel 2009, 21:07

perpetum je napisao/la:
4280xd je ista cijena samo sta mi je dalje (Zadar ) sto nema ni u ludilu da idem po nju .

Zivio ! :D
Što ima u Zadru?

Po kojoj cijeni?

perpetum
DivX v6.x.x

Post Postao/la perpetum » 28 vel 2009, 22:32

9999 kn izlozena ! :D

delboy
VHS kazeta

Post Postao/la delboy » 12 ožu 2009, 22:48

Izložbeni tv u 90 % slučajeva je istrošeni ili servisirani ili od nezadovoljnog kupca vraćen tv. Samo ... može to kupit,pogotovo u neuglednim dučanima da ih ne nabrajam...Zamislite koliko puta je panel taknut prstom,koliko je puta je obrisan,skliznuo rukom u nekom od servisa,u večim firmama obišao sve maloprodajne dučane...Za prodat nešto će svaki trgovac izlagat što hoče,pa čak i kad ima lcd 2 na stanju,vi mislite da je zapakirani a ono i taj vračen od nekoga koj je uzeo preveliku televiziju,vratio nakon 7 dana zbog divnog zakona potrošača a vi platili pun iznos i dobili polovno... :lol:
Zadnja izmjena: Anonymous, dana/u 13 ožu 2009, 14:28, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Pripazi na izražavanje!

Odgovori