Kupnja novog TV-a: sva pitanja, preporuke, savjeti ovdje!

Sva pitanja i informacije za ugodniji proces kupovine televizora postavljajte ovdje.
medo-g
VHS kazeta

Re: Kupnja novog TV-a: sva pitanja, preporuke, savjeti ovdje!

30 pro 2009, 23:38

Što zelis reci da tog modela nema vise u prodaji
snorky
VHS kazeta

31 pro 2009, 00:08

medo-g je napisao/la:Što zelis reci da tog modela nema vise u prodaji

nema ga trenutno, malo robe, veća potraznja.. evo išao sam neki dan s bratićem, bila jedna u jednoj trgovini u vinkovcima al samo izložena pa sam reko nećemo tu, ko zna sta su joj radili(jer dok me prodavač uvjeravao da je lcd bolji od nje rekao mi da su svašta s njom isprobavali)... otisli u drugu trgovinu u kojoj nije isto bilo , al je bilo u drugoj poslovnici iste trgovine pa smo se provozali po nju.....
heheheheheeheheheeehehehehehe
Bara
DivX 7

31 pro 2009, 00:11

medo-g je napisao/la:Što zelis reci da tog modela nema vise u prodaji
Ma bit će taj model u prodaji sve tamo dok ne počmu stizati novi modeli u travnju ili svibnju mjesecu.
fotografiranje-vjencanja-split.com
Ukažite nam povjerenje!
medo-g
VHS kazeta

31 pro 2009, 01:00

jos jedno pitanje u s vezi burn in problema kod plasmi ja znam da igram sony po 6-7 sati u komadu tj kad mi drustvo dodje pa uzmemo igrati turnir neki na FIFi :D
jel to prdestavlja neki problem za plasmu ?
coki
VHS kazeta

01 sij 2010, 21:46

Tony je napisao/la:
coki je napisao/la:Pozdrav. Zanima me vaša preporuka za LCD, dijagonala 84 cm. Koristiće se najviše za Max tv, gledanje DVD-a, eventualno u budućnosti igranje igrica i Blue-ray. Udaljenost je nekih 2,3 do 2,5 metara. Unaprijed zahvaljujem.
Max cijena?
Oko 5 do 6 tisućica.
mastery2k
VHS kazeta

02 sij 2010, 23:20

Pozdrav drustvu,

Pri zavrsetku sam preuredjenja dnevne sobe u potkrovlju (zeni se odjednom vise svidja imati dnevnu sobu u potkrovlju nego gdje je bila prije) :evil: te je dosao red na kupovinu tv-a, soba je pravilnog oblika 5,50m x 5,50m sa dva velika krovna prozora, garnitura je znaci udaljena od tv stalka nekih 4,50m, na krovu mi je nosac za antene tako da nece biti problem staviti adekvatne antene. Moja glavna nedoumica je HD Ready ili Full HD, odnosno konkretno TX-P50x10Y ili PS50B650, naravno sto vise citam po stranim forumima to sam gluplji...negdje preporucuju da Full HD od 50˝treba gledati sa 3m, a ako ga gledas preko 3m onda se bas i ne vidi razlika izmedju Full HD i HD Ready, da ne duzim, necu tv koristiti za igre i spajanje na komp, za sada necu kupovati ps3 niti blu-ray player, preko WDTV bih gledao filmove i koristio usluge Max TV-a, za ova dva modela sam se odlucio po preporukama ali i zbog cijene, da li da preokrenem sobu pa da gledam iz blizega Full HD ili je 4,5 m dovoljno?

Hvala svima na odgovorima unaprijed!
mastery2k
VHS kazeta

04 sij 2010, 16:20

Danas sam otisao pogledati oba modela, mislim da cu uzeti X10, uz izmjenu antenskog sustava...
denny
VHS kazeta

04 sij 2010, 19:17

pozdrav svima,po preporuci nania kupio sam plazmu 42x10y i mogu reci da sam jako zadovoljan ovim odabirom tv je odlican za moje potrebe,gledanje sd i digitalnih programa te dvd-a!Jos jedanput zahvaljujem naniu i ostalim suradnicima na preporuci i strucnim savjetima koje pruzaju na hd televiziji!!
denny
VHS kazeta

04 sij 2010, 20:08

imam i jedno pitanje koju sd karticu za moju plazmu bi mi preporucili,i da li mogu na nju skidat filmove sa kompjutera!Hvala na bilo kakvom savjetu!
coki
VHS kazeta

05 sij 2010, 18:00

Tony je napisao/la:@coki

Dakle, ako je isključivo 32", za te novce nema boljeg izbora od Samsunga 32B650.

Cijene: http://www.nabava.net/trazilica.php?q=s ... 50&x=0&y=0
Puno hvala. Pozdrav.

Natrag na “Prije kupovine televizora”

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 29 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 608 dana 05 vel 2020, 09:30.
Ukupno postova: 23629.
Ukupno tema: 3055.
Ukupno korisnika/ca: 7353.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.