PANANSONIC DVD REKORDERI-Up-conversion

Forum posvećen pitanjima i diskusijama o DVD snimačima (također poznatima i kao DVD rekorderi).
matejuri
Video CD

PANANSONIC DVD REKORDERI-Up-conversion

10 srp 2009, 14:58

Pozdrav Naniju,Tony-u i ostaloj ekipi.

Jedno pitanje. Planiram kupiti Panasonicov DVD rekorder sa HDD-om (npr. DMR-EH58) . Vidim da njihovi rekorderi imaju funkciju 1080 hd up-conversion(pretvorba u veću razlučivost) i inteligentne i/p pretvorbe. Kažu da obični snimak SD signala mogu podići na HD razinu. Zanima me da li itko ima iskustva s tim i da li to služi svrsi? Da li je slika išta bolja u odnosu na snimku SD signala?
monét
DivX v.3.x.x

Re: PANANSONIC DVD REKORDERI-Up-conversion

10 srp 2009, 15:11

Radi se o istom upscaliranju SD materijala do 1080p preko HDMI-a kao sto radi i drugi playeri/rekorderi, nista revolucionarno. U odnosu na scart prikljucak, pomak je vidan, ali ne ocekuj da ce ti prilozi u dnevnicima snimani mobitelima biti kristalno cisti ;)
matejuri
Video CD

10 srp 2009, 16:42

Nisam ni očekivao nešto revolucionarno. Samo me zanimalo da li ipak poboljšava kvalitetu SD signala snimljenog na disk. Hvala ti na odgovoru.
monét
DivX v.3.x.x

10 srp 2009, 16:58

matejuri je napisao/la:Nisam ni očekivao nešto revolucionarno. Samo me zanimalo da li ipak poboljšava kvalitetu SD signala snimljenog na disk. Hvala ti na odgovoru.
Kad se citaju propagandni materijali, svasta se moze pomisliti. Znaci, standardni upscaling kako DVD materijala tako i integriranog prijemnika (ono sto i sam TV radi). ;)

Natrag na “DVD snimaci”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 31 korisnik/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.