Konverzija u FULL HD format videa

Sve o televizorima tvrtke LG (nekadašnji Goldstar).
nory
VHS kazeta

Konverzija u FULL HD format videa

20 srp 2011, 09:21

Postovanje gospodo!!!!
Posto sam tu vec pregledao brdo postova i dok sam kupovao tv i sad kada imam problem nema mi druge nego registrirat se i ugnjavit vas!!!

Imam jedan problem s kojim se patim vec jedno 2 mjeseca od kad sam kupio telku (42 LD 565)! Od frenda sam dobio nekoliko filmova koje je on nasao na netu i imam jedan problem!!!Neki od njih su u MP4 formatu i kad dodu do 2:04 jednostavno stanu i ne zeli dalje reproducirati pa bi vas lijepo molio da mi kazete sa kojim vi video konvertorima radite i koje postavke poristite za konvertiranje filma u FULL HD rezoluciju jer sam vec lud od uzaludnih pokusaja!!!

Probao sam prebacivat u MKV ali mi ispada ogroman sto mi nikako ne pase tako da bi htio film tipa Avatar prebacit u 4.7 GB velicinu a ne one nebuloze od 20 GB jer toliko je velik ovaj MP4 koji imam ali naravno nisam u mogucnosti pogledat do kraja nego samo 2 sata LOOOOL!!!!

Hvala unaprijed!!!!
vodjaskitnica
HD DVD

Re: Konverzija u FULL HD format videa

20 srp 2011, 22:36

Kao prvo pozdrav i dobrodosao.
Ne moze se bas tako nesto konvertirat u full hd, a sto se tice velicine pogledaj koliko iznose inace hd filmovi. trazis nemoguce.
nory
VHS kazeta

22 srp 2011, 07:10

Hvala lijepo na dobrodoslici!!!

Znam da nije nimalo lako to sto ja trazim LOOOOL!!!! Ali me vec nervira to sto imam Transformerse prvi dio a nemogu pogledat cijeli film do kraja pa sam mislio konvertirat posto u MP4 formatu procita samo do 2 sata i 4 minute i to je to!!!Pa sam si mislio da mozda neko ko ima LG ima rijesenje za to a da nije prevelik izlazni file!!!!

BTW jel moze onda da dobijem info o programima koje koristite za konvertiranje!!!!
mp3lopov
VHS kazeta

22 srp 2011, 08:53

Ta konverzija ce poprilicno trajati. Lakse ti je da skines 720p ili 1080p rip do 4.7GB u MKV formatu. :D
nory
VHS kazeta

22 srp 2011, 10:22

Znam da poduze traje jer vec nekoliko puta sam pokusavao konvertirat i u prosjeku traje oko 12h ali ostavim ga preko noci i on to obavi ali mi je vec dosta uzaludnih pokusaja jer svi ispadnu od 6 GB na dalje!!!!

Iz tog razloga sam postavio pitanje jeli kome uspjelo i sa kojim softwareom i kojim postavkama!!!!
VHS kazeta

31 kol 2011, 20:58

Imao sam sličan problem koji sam riješio sa ovim programom sa kojim mp4 filmove prebacim u mkv format i radi
sve normalno, barem je meni. meni bi filmovi stali nakon sat i nešto. nadam se da će ti pomoći ako več nisi našao riješenje. evo koji je to program... ;) http://www.videohelp.com/tools/MKVtoolnix

Natrag na “LG”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 25 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.