Kako gledati Filmoviziju na LG Smart tv

Forum posvećen filmskim naslovima - njihovim sadržajima i tehničkim rješenjima.
Odgovori
bule071
VHS kazeta

Kako gledati Filmoviziju na LG Smart tv

Post Postao/la bule071 » 03 ruj 2013, 09:45

Kupio sam juce Smart TV LG 42 LA 690s, pa me interesira kako da pogledam Film on line, konkretno sa sajta Filmovizija....kad pokrenem film i pored toga sto mi prijavljuje sva 3 ( java, flash i player) da su u redu ne mogu da pokrenem film....uobicajena poruka da nedostaje java....zna li neko kako rijesiti ovaj problem? Da li je nadogradnja softvera jedino rijesenje? Lijep pozdrav

pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: Kako gledati Filmoviziju na LG Smart tv

Post Postao/la pavle » 03 ruj 2013, 09:48

Nedostaje pleer koji moze da pokrene film,nadjite neki sajt kde radi sa istom pleerom kao sto radi youtube,mnogo retko tv dozvoljava striming filmova od raznih sajtova,na zalost.

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Kako gledati Filmoviziju na LG Smart tv

Post Postao/la Darco » 03 ruj 2013, 10:15

Pozdrav,

U principu malo slobode ima korisnik kada je Smart TV platforme u pitanju, čak i kada ima jednu od najnaprednijih kao u slučaju modela koji imate. Opcija za podešavanje nema pa ako je Filmovizija podešena tako da ne radi na Smart TV-ima iz nekog razloga, onda ju nikako nije moguće podesiti, osim ako se nešto ne promijeni u vidu nadogradnje softvera TV-a ili u algoritmu Filmovizije. Pokušajte kontaktirati Filmoviziju i pitajte postoje li kakva ograničenja s pristupom.

P.S. Provjerite ima li možda Filmovizija aplikacija za TV.
Bringing Definition to High Definition

Odgovori