Tečaj digitalne fotografije

Forum o digitalnim fotoaparatima kojima je moguće slikati minimalno u 1280x720 piksela.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Tečaj digitalne fotografije

15 vel 2009, 16:08

Heh, sad kad spominješ koliko si na ljetovanju slika napravio, ja sam u dva tjedna 400 komada prošlo ljeto, tak da mi je kartica od 2 GB i više nego dovoljna.

Ja isto nemam 16:9 mogućnost slikanja, al nedavno sam otkrio 3:2 rezoluciju pa mi onda daje wide fotke... Za Pentax bilo bi dobro otvoriti novi topic pa u njega pisati iskustva...
Bringing Definition to High Definition
Sibamoreplovac
Video CD

Re: Tečaj digitalne fotografije

15 vel 2009, 17:24

Imaju posebni forumi za fotiće i to nekoliko, Samo otkucaj np. PENTAX K100D i bar desetak na HR imaš forume . Možda je bolje držati se TV-a i iskustva TV sa fotićima.Naprimjer na tim stranicama ( evo jedne http://www.pixel-peeper.com/cameras/ ) možeš izabrati fotić , skinuti fotkice i onda gledati kvalitetu , što fotića , a i TV-a . Naprimjer ustanovio sam da profi fotić ( Canon 5D markIII ) daje istu fotku na TV-u kao i moj ili neki drugi fotići . U čemu je kvaka ? . Dakle samo u OPTICI i vlastitim postavkama fotića . Probaj malo na svom TV-u . Skini demo fotke od nekih fotića , probaj gledati na velikom ekranu TV-a pa iznesi mišljenje . Možda je teme zanimljiva . Ja sam se dosta igrao, gotovo prodao fotić i kupovao novi skuplji , ali kako sam vidio da ništa na TV u nema razlike u skupoći fotića odustao . Toliko za sada ...

Natrag na “Digitalni fotoaparati”

Ads

Info tab

Ukupno je: 96 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 94 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 295 dana 01 pro 2019, 13:14.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.