Kupio 3d toshiba jeftino

Sve o LCD televizorima marke Toshiba.
Odgovori
faramir
VHS kazeta

Kupio 3d toshiba jeftino

Post Postao/la faramir » 24 vel 2012, 09:49

Dakle stigao sam iz Njemačke sa telkom, prošverco je u busu, nitko me ništa nije pitao na granici a mislim da sam prošao jako jeftino, molim vas da procijenite telku jer sam ju kupio na neviđeno (više ih nije bilo u dućanima samo u jednom na kraju Minhena i to u skladištu tako da sam prvo platio a tek onda dobio i vidio doma telku). Tek kad sam ju doma otvorio skužio sam da je 3D.Kupljena je u Mediamarktu.
Dakle Toshiba, 102cm, 200Hz, 3D, LED, model-40TL838, full HD, mogućnost spajanja na net, dvb-t/c, 2xusb, 4xHDMI za 450€. Gledao sam ostale telke sve su po 600, 700 i više eura. Dal ta telka ima neke nedostatke?Možda nema neke codece koje ja ne kužim? Zašto je ta telka jeftinija od ostalih, sve mi je to sumnjivo ali radi već 3 dana za sad još niš nisam otkrio kaj ne bi štimalo...
nikad se nisam navikao na kompjutersku animaciju, lutke su mi draže jer imaju masu :(

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Kupio 3d toshiba jeftino

Post Postao/la Darco » 25 vel 2012, 00:37

To je model dobrog kontrasta slike, male potrošnje energije i Full HD prikaza u 3D-u, no tvornički ima jako loše podešene boje, slabu podršku za multimediju preko ugrađenog playera, lošu kvalitetu zvuka i osrednji 3D što se dvostruke slike tiče (crosstalk). Svakako bih savjetovao kalibraciju kako biste izvukli najviše iz ovog TV-a (ako ste zainteresirani javite mi na PP).
Bringing Definition to High Definition

vodjaskitnica
HD DVD

Re: Kupio 3d toshiba jeftino

Post Postao/la vodjaskitnica » 16 ožu 2012, 13:30

solidna cijena, ali svakako kalibrirati.

Odgovori