Vijesti

Blu-ray filmovi za 105 kuna u Hrvatskoj!

4. Dani multimedijeDa, dobro ste pročitali – ovo nije cijena na nekom angebotu u Njemačkoj, već stvarna cijena Blu-ray filmova kod nas, točnije na 4. Danima Multimedije Profil Megastorea koji traju do 23. ovoga mjeseca.

4. Dani Multimedije Profil Megastorea prilika su da si povoljnije pribavite multimedijalni sadržaj, od igara, filmova i glazbe, pa sve do filmova u HD kvaliteti na Blu-ray mediju. Upravo je ponuda filmova u spomenutom formatu i njihova cijena ono čemu sam odlučio posvetiti nekoliko redaka.

Ponuda Blu-ray filmova je skromna s obzirom na broj naslova koji su izašli na ovom formatu (451 po zadnjem brojanju), no kako sam u nedavnom članku izbrojao 40-ak naslova dostupnih u Hrvatskoj, ponudu Profil Megastorea od 20-ak bih nazvao zadovoljavajućom. Cijene se kreću od 209 pa do 259 kuna, što je dosta novaca, no uz Profilovu 2-za-1 akciju ta je cijena mnogo prihvatljivija. Naime, ako odaberete dva naslova na Blu-rayu, drugi dobivate besplatno. E sad, pitanje koje sam odmah postavio trgovcu je bilo vezano uz naslove različite cijene, primjerice jedan je 209, a drugi 259 kuna. Odgovor, koji me je iznenadio i obradovao, je glasio: plaćate manju cijenu. Dakle, ako odaberete jedan film za 209, a drugi za 259 kuna, izaći ćete iz trgovine samo 209 kuna lakši. Po meni, akcija vrijedna pažnje, posebno ako planirate u skoroj budućnosti kupiti PlayStation 3 ili neki Blu-ray reproduktor.

Slijedi popis filmova i cijena u Profil Megastoreu popisanih 20. veljače u samoj trgovini:

  • Hostel Part II – 259 kn
  • Catch and Release – 209 kn
  • Ghost Rider – 209 kn
  • Perfect Stranger – 209 kn
  • Reign over Me – 259 kn
  • Tekkonkinkreet – 259 kn
  • Closer – 209 kn
  • Spider-Man 3 – 259 kn
  • A Few Good Men – 259 kn
  • Stomp the Yard – 259 kn
  • Paprika – 209 kn
  • Final Fantasy – 209 kn
  • Flatliners – 209 kn
  • Seven Years in Tibet – 209 kn
  • Cruel Intentions – 259 kn
  • 13 Ghosts – 259 kn
  • Surf’s Up – 249 kn
  • The Replacements – 259 kn
  • Patriot – 209 kn
  • Monty Phython’s Life of Brian – 259 kn

Autor ovih redaka je započeo sakupljanje “plavih” diskova naslovima Spider-Man 3 i Ghost Rider, a za koje smatra da su među boljima po pitanju isticanja svih kvaliteta koje nudi HD format. Spider-Man višu cijenu opravdava izdanjem s dva medija, te vrhunskim verzijama zvuka koje uključuju: Dolby Digital 5.1, PCM 5.1 (nekompresirani) i Dolby TrueHD 5.1 zvuk. Uz navedene originalne trake, nudi se i 5.1 češki, mađarski, poljski i ruski, te titlovi na 21 jeziku. Ghost Rider dolazi samo na jednom Blu-ray mediju, no sadrži Extended Cut verziju, te sadrži originalni audio u Dolby Digital 5.1 i nekompresiranom 5.1 formatu. Među osam dostupnih jezika titlova nalazi se i hrvatski, baš kao i kod Spider-Man 3 naslova.

SpiderMan 3 i Ghost Rider bluray SpiderMan 3 i Ghost Rider bluray

2 za 1 ili kako jeftino doći do HD sadržaja

Od povoljnijih non-HD prilika istaknuo bih: Gospodar Prstenova 1, 2 i 3 po pojedinačnoj cijeni od 69,99 kuna, Pisma s Iwo Jime za 79,99 kuna, Fantom u Operi s vrhunskim DTS zvukom za 39,99 kuna (idealno povoljno rješenje za testiranje audio sustava), King Kong + E.T. za 119.99 kuna, legendardni Hitchcockov film Ptice za 59,99 kuna itd. Mnogo je naslova i mnogo povoljnih prilika i zato nemojte propustiti priliku i posjetite 4. Sajam Multimedije na jednoj od tri lokacije u Hrvatskoj.

Adsense

Darko Hlušička

Osnivač i glavni urednik HD Televizije. Licencirani ISF kalibrator (Level II). Veliki ljubitelj tehnologije koja ga danas očarava jednako kao i kad je po prvi put pokrenuo .exe datoteku u DOS-u u 90-im godinama prošlog stoljeća. Uživa slušajući filmsku glazbu.

Povezani tekstovi

2 komentara

  1. U Splitu ova akcija nije istinita. Kupio sam dva blu-ray filmai na njih sam dobio samo popust od 20% uz obrazloženje daje u letku krivo napisano.

  2. Ako je zbilja tako, onda je to vrlo bezobrazno od njih. Ovdje u Zagrebu je na svim Bluray naslovima pisalo 2 za 1 i tako je i bilo, potvrdio mi je to prodavač, na kasi isto, a prošli četvrtak na prezentaciji Blu-raya čovjek iz Blitza je tako?er spomenuo tu 2 za 1 akciju. Mislim da bi na tako nešto trebao reagirati i tražiti povrat novaca. Slobodno priloži link na ovu stranicu kao dokaz stanja u Zgbu…

    Pozz!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Također pogledajte
Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Molimo podržite naš rad tako da onemogućite blokiranje oglasa na ovoj stranici - hvala! Please support our work by disabling Adblock in your browser - thank you!