Diskusije vlasnika: Dune hd max

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
Kiko81
VHS kazeta

Re: dune hd max

Post Postao/la Kiko81 » 22 kol 2011, 15:57

Prošao je i 22.kolovoz ali recenzije dune hd maxa još nema....

tushma
VHS kazeta

Post Postao/la tushma » 18 ruj 2011, 20:52

kuhar je napisao/la:pozdrav Nani pretpostavljam da je odmor gotov.samo da upitam kad će najavljena recenzija.
Pa zašto ti ne bi napisao jednu malu recenziju? Ponekad je to puno sigurnije od od službenih? ;)

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 18 ruj 2011, 21:30

Zbog izmjena na stranici recenzija Dune reproduktora može neće uopće biti objavljena. Forumaš Kuhar ima uređaj doma (uvjerio sam se u to :) i mislim da je i više nego spreman napisati osvrt. Ako bude dobar, biti će pokriven i na naslovnici :).
Bringing Definition to High Definition

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 19 ruj 2011, 11:07

Darco je napisao/la:Zbog izmjena na stranici recenzija Dune reproduktora može neće uopće biti objavljena. Forumaš Kuhar ima uređaj doma (uvjerio sam se u to :) i mislim da je i više nego spreman napisati osvrt. Ako bude dobar, biti će pokriven i na naslovnici :).
pozdrav Darco
prihvačam izazov da i ja napišem svoj mali osvrt na DUNE HD MAX (onoliko koliko moje znanje dopušta stoga ne zamjerite na pravopisu) .Počinjem sutra jer danas imam nekakvih poslova.
Napravit ću do kraja tjedna.
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 21 ruj 2011, 19:53

RECENZIJA DUNE HD MAX

Uređaj dolazi u lijepoj plavobijeloj kutiji dobro zaštićen.Uposebnoj kutiji se nalazi prateći pribor:strujni kabel,HDMI kabel dužine 1m,CHINCH kabel dužine 1m i nakraju daljinski upakiran u najlon tu su i dvije baterije.Uređaj je crne mat boje (barem se ne vide otisci prsta).S prednje lijeve strane se nalazi ladica sa blu-ray čitačem u sredini je displej a sa desne strane isto ladica za HDD.sama instalacija HDD je vrlo jednostavna otvori se ladica i stavi se HDD koji sjeda jako prcizno bez zapinjanja.Jošimamo i USB u utor i utor za SD karticu.S desne bočne strane je otvor za ventilaciju (ja ventilator ne čujem možda sam nagluh).Stražnja strana bogata priključcima da ih ne nabrajam.

PRVO PUŠTANJE U POGON
Kod pokretanja BLU-RAY filma trebala mi je dodatna memorija tj.stavio sam USB stick od 2gb (to je tvornička preporuka.može se i ugraditi ali pošto je pod garancijpm nisam otvarao poklopac.Sa ovim zadnjom nadogradnjom doša su i neka poboljšanja.Promjena skina pomoču daljinskog.
SOURCES
Web Browser (za surfanje po netu)
Internet Radio (za slušanje internet radia.
Ivi.ru (nije dostuono u našoj regiji)
Radio Time (slušanje iternet radia.našto kao soutcast)
SHOUTcast (manje više poznato čemu služi)
russia.ru (nešto slično you tube slika izvrsna)
Torrents (treba ga nekako instalirati piše u uputstvu ali ga nisam uspio postaviti)
TV
Kartina.TV (to je neka kabelska)
IPTV (za kabelsku)
DVB-T(treba usb DVB-T njihov orginal samo ga spojiš i preskeniraš)
Favorites
Applications
Setup (uređivanje postavki)

DALJINSKI
lagan za držanje,tipke su mekane i uređaj reagira na komande.probao sa 5m radi i pod kutom od 45 stupnjeva.Pomoču daljinskog se može i na net (piše se kao na mobitelu sms).

Kvaliteta SD reprodukcije jako dobra (moje subjektivno mišljenje)
Kvaliteta BLU-RAY reprodukcije (za pet gledao ja robot)
Kvaliteta slike preko DVB-T usb sticka vrlo dobra (zavisi koji se kanal gleda)
Kvaliteta slike sa Russia.ru preko mreže odlična.
Kvaliteta zvuka u prosjeku dosta dobra (kod mene je spojeno preko kučnog kina)
Nadogradnja softwera ide preko neta i protela je OK bez ikakvih zastoja. U postavkam imate mogučnost podešavanja za dogradnju softwera manualno ili automatski mislim da je bolje automatski..
Kod korištenja SD kartice i USB sticka treba ih spojiti dok je player isključen tj.u stend bay modu inače ga neče prepoznati.Uredno prepzna dodatne priključke odmah se pojavi ikona inače su ikone dosta velike i pregledne. Promjena skina je vrlo jednostavna i ima ih 5 samo pritisak na daljincu i to je to.
Booting traje oko 30 sekundi (meni malo sporo).
Zapping dosta dobar.
Korištenje USB DVB-T tunera . Samo se spoji na usb ulaz i odmah ga pepozna.Treba odabrati zemlju ili kako sam ja da sve prekenira to traje oko 15 minuta dosta sporo.Pronašao mi sve kanale u MUXU a I MUX b + Sloveniju .
MINUSI:
Nedostatak alata (nije mi poznato kako ući u root)
Uputstvo koje se dobije uz uređaj dosta loše po pitanju kako konfigurirati Internet radio i kako postaviti torrent.Ja sam nekako došao do uputstva na hrvatskom za dune prime (sve je isto i na DUNE HD MAX) ali i tu je isto slab opis samo osnovno.
Po najavi proizvođača u najavi je u nekoj od sljedećih nadogradnji da će biti i torrent i you tube a, u pitanju hardvera DVB-T tuner i SAT tunerkoji će se moći ugraditi u predviđeno mjesto za ugradnju na stražnoj strani.
Na kraju kad sve zbrojim uređaj je kvalitetan i što je najvažnije kvaliteta slike i zvuka odlićna a. to svi očekujemo zar ne.ove manjkavosti će se možda ispravit ako ne onda ću se morat nekako snaći.Moja preporuka bi bila da je DUNE HD MAX ipak za one koji su informatički jači.
NAPOMENA:
Ja nisam prof. tester nego hobista pa ovo moje zapažanje je čisto informativne prirode.Otvoren sam za ostale info. (jasno ako znam odgovor)
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

tushma
VHS kazeta

Post Postao/la tushma » 22 ruj 2011, 06:27

Hvala na odličnoj recenziji!!! Imam samo par pitanja:
1. Kako bi usporedio prime i max?
2. Jel max ima epg, teletext i uređivanje redosljeda programa?
3. Dali vrti originalne blureyeve, dvde i cde?

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 22 ruj 2011, 09:03

tushma je napisao/la:Hvala na odličnoj recenziji!!! Imam samo par pitanja:
1. Kako bi usporedio prime i max?
2. Jel max ima epg, teletext i uređivanje redosljeda programa?
3. Dali vrti originalne blureyeve, dvde i cde?
1. oba imaju odličnu sliku. ali mala prednost (bar za mene kod MAX)
a)mogučnost jednostavne ugradnje HDD od 3,5" (ne od 2,5" koji je skuplji i mislim da ima max od 640 gb)
b)mogučnost proširenja (već je ostavljen prostor .kao što sam napisao u najavi je DVB-S TUNER I DVB-T TUNER) za sad je samo USB DVB-T tuner.
2.kad imaš spojen USB DVB-T na daljinsko pritisneš info.otvara ti se prozor gdje ti pišu info.o programu
trenutni program
sljedeći program vrijeme kad počne
datum
jačina i kvaliteta signala
bitrate
iskreno nisam našao teletext
3.vrti sve formate .

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 22 ruj 2011, 16:20

EVO NOVE VIJESTI (google prijevod) ko zna engleski neka ode na:
http://dune-hd.com/news/190-dune-hd-max ... rector.htm
Dina HD GmbH najavio je da će Dina HD Max univerzalni digitalni Media Player je prvi komercijalni Blu-ray player za integraciju THX Media direktor ™ tehnologije. THX je jedinstvena tehnologija transformira filmova, glazbe i drugih digitalnih medija u "pametne sadržaj" koji omogućava A / V komponente za auto-odabir najprikladnije audio i video reprodukciju postavke, očuvanje sadržaja Stvoritelja umjetnička namjera

Dina HD Universal Digital Media Igrači su široko priznata za igranje gotovo sve audio i video formate, bez obzira na isporuke je format, razlučivost ili upišite - ključni razlog THX odabrana Dina HD Max će se prvi komercijalni igrač pokazati THX Media direktor tehnologije. THX Media Director radi s različitih digitalnih medija (tj. optičke diskove, preuzimanja, emitiranje i streaming), pojednostaviti i osigurati optimalan doživljaj kućnog kina za potrošače. THX THX je zgrada Media direktor zaklade, uz podršku vodećih tvrtki poluvodičkih čipova, omogućuje CE proizvođača uređaja za lako provesti THX Media direktor funkcionalnost u ove uređaje. HDI Dina blisko surađivao s THX i glavni poluvodičkih čipova tvrtki za integraciju THX Media direktor i pomoći utrti put za ekosustav THX Media direktor omogućen AV prijemnika, HDTV zaslona (2D/3D), projektori i video procesora rađati. Dune HD Max Izdvajamo: • Podržava Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio kao i DVD i Blu-ray diskova i slike, uz mrežu isporučena ili unutarnji HDD na temelju audio i video datoteke • Značajke iznimno brzo umrežavanje brzine, IPTV, Internet radio funkcije, i izgrađen-in Internet preglednik • Uključuje 3,5-inčni SATA HDD rack sa hot-swap podršku, unutarnji utor za SD karticu, i 3 High Speed ​​USB 2.0 porta za spajanje vanjsku pohranu, proširenje modula ili uređaja THX Media direktor Prednosti: • automatski odabire optimalnih video i audio načina rada temelji se na sadržaju, tako da korisnici ne moraju kretati složene izbornike koristite više daljinskih upravljača kako bi dobili najbolju postavljanje kućne zabave • Omogućuje korisnicima da uživaju značajke potpis reprodukciju i postavke specifične za HDTV i sustav kućnog kina • Signali HDTV prikazuje s odgovarajućim 3D obilježja, kada se otkrije 3D sadržaj, osiguravajući da se dijelovi automatski odabrati pravi 3D modu THX Media Director je zaštitni znak tvrtke THX Ltd koja je registrirana u nekim jurisdikcijama. Sva prava pridržana.

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 11 pro 2011, 15:47

nova verzija Firmwarea za Dune HD (google prijevod)
yer (111122_0159_beta)
Nova beta verzija firmwarea za Dina HD media player (111122_0159_beta) Vijesti

Dune HD GmbH je izdao firmware update koji donosi mnogo poboljšanja i novim funkcijama za Dina HD media player.

Firmware update je 111122_0159 broj verzije i beta status.

Ovo ažuriranje firmvera je predviđeno za sve Dina HD media player na temelju Sigma Designs 864x, 865x 867x i platforme:

- Dina BD Predsjednik 3,0
- Dina HD baze 3,0
- Dune HD Max
- Dina HD Smart H1
- Dina HD Smart D1
- Dina HD Smart B1
- Dune HD Duo
- Dina HD Lite 53d
- Dina HD TV-101

Firmware update može skinuti i instalirati preko bilo izgrađen-in-line funkcije firmware nadogradnju Dina HD media player, ili pomoću službenog Dina HD firmware web stranica: dune-hd.com/firmware

Promjene od 110923_1710:

NAPOMENA: Uključuje i sve promjene iz 110923_1710 koji je objavljen samo za TV-101 model (vidi dolje).

* Reprodukcija poboljšanja:

- Bugfix: POWER RC gumb ne rade ispravno u Blu-ray reprodukcije Lite.

- Bugfix: vrijeme traži u AVI datoteka muxed s OpenDML strukture su vrlo sporo kada igrate iz mreže.

* Razni popravci i poboljšanja.

- Novi boot splash sliku.

- Manja poboljšanja i ispravke za Kartina.TV i Tvigle aplikacija.

- Manja poboljšanja i ispravke za GUI kože rukovanje.

- Manji popravci za neke je nedavno predstavio značajke i promjene u dune_folder.txt mehanizam i srodnim funkcionalnost.

- DHCP podrška poboljšanje: "id klijenta" poslao igrač DHCP poslužitelj se vratio iz nestandardnih vrijednost (uveden u prethodnom firmware verzije) na standardne vrijednosti (0x01 slijedi MAC-adresa).

- Bugfix: WiFi skeniranje nije proizveo rezultate u nekim slučajevima. Također, dodao gumb koji omogućuje jednostavno ponovno WiFi skeniranje.

- Neki izbornik jezika ažurirane / poboljšana.

- Neki drugi manji popravci.

* Dodano hitne postavke vraćanje funkcije Da bi ga se koristiti:. Staviti "dune_boot_reset_settings.flag" datoteku u root samo USB bljesak voziti spojen na igrača, tada igrač će se resetirati postavke tijekom čizma.

* IP Kontrola API ekstenzije.
- Protokol verzija promijenio 2.
- Poboljšano izvješćivanje o trenutnom stanju tijekom reprodukcije IPTV potoka.
- Dodatne informacije o dostupnim audiotracks tijekom reprodukcije.
- Dodano mogućnost konfigurirati sljedeće parametre reprodukcije (preko "set_playback_state"):
- Video_enabled
- Video_zoom
- Video_fullscreen
- Video_x
- Video_y
- Video_width
- Video_height
- Volumen
- Nijemi

* Dodatne značajke i API promjene u mehanizmu za integraciju IPTV / VOD usluge.

----------------------------------

Promjene od 110606_1315:

* Dodano Blu-ray Lite reprodukcije:
- Podržava oba ISO slike i BMDV mape.
- Podržava BD slike sa složenim strukturu datoteka.
- Osigurava minimalni jaz pri prelasku između m2ts datoteka.
- Omogućuje da odaberete verziju filma, bonus materijala, itd. - i prilikom pokretanja reprodukcije, a za vrijeme reprodukcije.
- Omogućuje prebacivanje audiotracks i titlove.
- Omogućuje navigaciju kroz poglavlja.
- Podržava različite funkcije dostupne u načinu reprodukcije datoteka (kao što su zoom, titlovi pomak, prikladnije vrijeme traže, itd.).

* Reprodukcija poboljšanja:

- Dodan "Auto" postavki za jezik za audio, titlovi i izbornika diska. To automatski odabire jezik na temelju odabranog jezik sučelja. "Auto" se koristi po defaultu sada.

- "Spremi postavke zumiranja" opcija je sada omogućeno po defaultu (utječe na igrača nakon postavke vratiti na tvorničke postavke).

- "BOB" deinterlacing način se sada koristi po defaultu u datoteku / TV reprodukcije. (Razlog za promjenu je da je "adaptivnih" deinterlacing način trenutno proizvodi lošije rezultate nego "Bob" za neke vrste datoteka / potoci).

- Kada reprodukcija počne, informacije o koristi i dostupni titlovi, a audiotracks nije prikazan bilo koji više.

- REW tipku tijekom reprodukcije datoteke MPEG-TS/PS sada aktivira vremena traže funkcije, umjesto ignoriranja.

- Poboljšana brzina pokretanja MPEG2 TS-datoteke kada ih igrati iz mreže.

- Bugfix: FF-> traže-> FF zbog krivo brzinu premotavanje prema naprijed.

- Bugfix: krivo audio kanala konfiguraciju na HDMI izlaz bi mogao održati u nekim slučajevima za vrijeme reprodukcije datoteke.

- Bugfix: specifične DVD-Video diskove nije mogao biti predstavljen ispravno.

- Bugfix: specifične MPEG2 TS-datoteka sa DTS struje nije mogao biti predstavljen ispravno.

- Bugfix: bitstream postavka ne utječe na bilo S / PDIF za datoteke reprodukcije.

- Bugfix: u nekim slučajevima, audiotracks u određenim MPEG2 TS-nisu
otkriven.

- Bugfix: video Samsung telefona ne može igrati.

- Bugfix: MKV datoteke s određenim PCM audio pjesme nije mogao biti predstavljen ispravno.

- Bugfix: Prebacivanje između MPEG2 video i H.264 struje (npr. IPTV kanala) nisu mogli raditi u nekim slučajevima zbog video memorije fragmentacije. Povezano masivni preustroja reprodukcije motora (novi video upravljanje memorijom arhitekture).

- Bugfix: autochoice audio i titlove ne radi u nekim slučajevima za MKV.

- Bugfix: neki OGG datoteke mucanja kada igrate iz SMB dionici.

* Multicast IPTV reprodukcije poboljšanja:

- Poboljšana podrška za reprodukciju vrlo visoke potoka bitrate IPTV.

- IMGP v2 sada koristi po defaultu (umjesto IGMP v3) za bolju kompatibilnost s različitim mrežama.

- Brže glačanje za multicast potoka. Također novu postavku (u Setup / Programi / IPTV) omogućuje ručno podešavanje međuspremnika razdoblje za multicast potoci.

- Brže prebacivanje između multicast IPTV kanala.

- Dodano pokazuje nekih informacija (koje se kreću preko ekrana) za IPTV struje reprodukcije (na sličan način kako je to učinjeno za reprodukciju glazbe).

- Dodao podršku za video u VC1 multicast IPTV potoci.

- Dodao podršku za EAC3 u privatnom tip 6 potoka (poput one u francuskom DVB-T) u multicast IPTV potoci.

- Dodao podršku za AAC LATM u multicast IPTV potoci.

- Bugfix: na neke IPTV kanali dodatni neradni BDLPCM i DTS HD MA audio kanala su ponuđeni.

- Razni drugi poboljšanja za reprodukciju IPTV multicast potoka.

* Razna poboljšanja za rad s HDD:

- Poboljšano rukovanje GPT-formatiran HDD (pa rukovanje 3TB + HDDs je više pouzdan sada).

- Dodano mogućnost formatu ogromne HDD (3TB +) na Dune. Za tvrde diskove veće od 2TB, GPT particiju tablici se stvara sada. Za manje tvrde diskove, MBR tablica particija se koristi kao i prije.

- Dodano ugrađeni u funkciji oblikovanja u EXT3 datotečni sustav.

- Dodano ugrađeni u funkciji oblikovanja u NTFS datotečni sustav.

- Poboljšana podrška za oblikovanje "Advanced Format" tvrde diskove (koristeći 4KB fizičke sektor veličine). Particije created by Dina sada su uvijek usklađeni do granice 1MB.

- Prilikom izrade particija, zgodan naljepnice im se dodijele sada: "podaci" za korisničke podatke particije, i "dune_system_storage" za sustav za pohranu particije.

* Poboljšano podrška za Dina HD qwerty tipkovnica i USB.

- Podrška za unos teksta ne samo u web-pregledniku, ali iu tekstualna polja u glavnom i setup izbornike.

- Poboljšana i potpunije ključ mapiranje (kako u web pregledniku i u izborniku).

- Podrška za ulazak u ne-engleske znakove (oba u web pregledniku i u izborniku).
- Koristite ALTGR (DESNO ALT) ključ za unos znakova iz "US International" tipkovnice.
- Koristite LANG (lijevi Alt) tipka za prebacivanje ulaznog langauges (trenutno samo prebacivanje na ruski ulazni jezik je podržan).

* Dune_folder.txt poboljšanja i nove značajke:

- Dodao podršku za konfiguriranje sadržaj desnom dijelu ne samo u Popis View modu, ali iu Icon View modu. Sljedeći parametri su sada podržani u Ikona prikaza:
- Paint_item_info_in_details
- Item_detailed_info
- Item_detailed_info_font
- Item_detailed_info_rel_y

- Dodano podrška za takozvani "sendvič" slike (ikona slikano na vrhu neke baza slike, rezati neki masku, a zatim neke slike za naslovnicu dodano). Parametri i vrijednosti na primjer:
- Paint_sandwich = true
- Sandwich_base = gui_skin: / / special_icons / sandwich_base.aai
- Sandwich_mask = cut_icon: / / {ime = sandwich_mask}
- Sandwich_cover = cut_icon: / / {ime = sandwich_cover}
- Sandwich_width = 245
- Sandwich_height = 140
- Sandwich_icon_upscale_enabled = true
- Sandwich_icon_keep_aspect_ratio = false

- Dodano podršku za http://mp4:// media_url sintakse što omogućava određene optimizacije korisno za MP4 preko HTTP VOD (MOOV atom prefetch, poboljšana prebuffering, itd.).

- Bugfix: dune_folder.txt: caption_font_size = mali korištenje bilo prekinuto.

* RC rukovanje promjena tijekom reprodukcije (potrebna uglavnom za podršku nova mala Dina HD RH):

- "ENTER" RC gumb datoteke reprodukcije sada se može koristiti za prikaz popisa izbornika umjesto "pop-up izbornik" RC gumb. Za skrivanje naslova izbornika, pritisnite tipku "Povratak" RC gumb.

- "Pop-up izbornik" RC gumb u datoteku / DVD sada pokazuje novo OSD izbornik koji omogućuje pristup sljedećim funkcijama (novih malih Dina HD RH nema neke odgovarajuće gumbe RH):
- Playlist izbornik (umjesto "pop-up izbornik" RC gumb).
- DVD izbornika (umjesto "pop-up izbornik" RC gumb).
- Audio odabir pjesama (kao po "AUDIO" RC gumb).
- Subtitle izbor i postavke (kao po "Subtitle" RC gumb).
- Vrijeme pretrage (kao po "Traži" RC gumb).
- Zoom (kao po "ZOOM" RC gumb).
- Slika adjustement (kao po "Setup" RC gumb).
- Deinterlacing Odabir načina (kao što je "MODE" RC gumb).
- DVD kut prebacivanje (kao po "kut" RC gumb).
- Audio sync korekciju (kao po "" RC gumb).
- PAL brzina zvuka ispravak (kao po "B" RC gumb).
- NAPOMENA: neke od gore navedenih funkcija pokazuju svoje podizbornik. Koristite "pop-up izbornik" za prebacivanje iz podizbornika natrag na glavne funkcije izbornika.

- "SELECT" RC gumb u datoteku / DVD sada se može koristiti za prebacivanje između različitih podešenja u sljedeće funkcije (novih malih Dina HD RH nema RC tipke koje su prethodno korišteni za ovu prebacivanje):
- Zoom (kao po "ZOOM" RC gumb).
- Deinterlacing Odabir načina (kao što je "MODE" RC gumb).
- DVD kut prebacivanje (kao po "kut" RC gumb).
- PAL brzina zvuka ispravak (kao po "B" RC gumb).

- "Lijevo" i "Right" RC tipke tijekom reprodukcije sada se može koristiti i za kontrolu glasnoće uz "V-" i "V +" RC tipke. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "V-" i "V +" tipke. Vremena traže funkcija dostupna je za te gumbe RH, kao i: vrijeme tražiti i kontrolu glasnoće funkcije mogu se lako uključiti pritiskom na "Odaberi" RC gumb (posljednji izabrani funkcija pamti i koristi se automatski u budućnosti). Zadana je funkcija za kontrolu glasnoće na igrača modela koji se dostavljaju s novih malih Dina HD RH po defaultu (kao što su Dina HD TV-101), i dugo tražiti (kao i gore) na koji drugi igrač modelima.

- "Lijevo" i "pravo" RC tipke se mogu koristiti za pokretanje vremena traže funkcija umjesto funkcija za kontrolu glasnoće i na TV / VOD reprodukcije (kao što su Kartina.TV), osim "REW" i "FWD" RC tipke.

- "Gore" i "dolje" RC tipke tijekom reprodukcije sada se može koristiti i za prebacivanje između TV-channels/radiostations i drugih ne-seekable medija potoka uz "P-" i "P +" tipke. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "P-" i "P +" tipke.

- "PREV" i "Next" RC tipke sada se može koristiti uz "P-" i "P +" tipke za obavljanje istu funkciju u mnogim slučajevima (npr. pomicanje u popisima). To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "P-" i "P +" tipke. U nekim slučajevima, kada je "PREV" i "Next" RC tipke već se koriste i za druge funkcije (npr. u EPG), "REW" i "NAPRIJED" RC tipke može se koristiti umjesto.

- "FWD" i "REW" RC tipke sada se može koristiti za podešavanje "Shift" parametar za prilagođene zumiranje uz "V-" i "V +" tipke. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "V-" i "V +" tipke.

- "NAPRIJED" RC gumb sada se može koristiti za prebacivanje ne samo brzo naprijed trik načina, ali i kroz spor naprijed-trik načina. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema odvojene "SLOW" RC gumb.

- "PLAY" RC gumb se sada obrađuje kao play / pause (a ne samo igra) ne samo tijekom reprodukcije datoteke, ali i tijekom DVD i Blu-ray reprodukcije (i također u TV / VOD reprodukcije). Ovo je potrebno za ukupnu dosljednost, ali i zbog novih malih Dina HD RH nema posvećena "PAUSE" gumb (samo u kombinaciji "PLAY / PAUSE" gumb).

- "Jasno"-zatim-"PLAY" RC gumb kombinacija sada se može koristiti kao "brza igra" funkciju (tj. brzo otići izravno na glavni video, preskakanje DVD izbornike itd.) tijekom DVD reprodukcije uz "Traži", tada- "Igra". To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema gumb "Traži".

- "B" RC gumb na reprodukciju DVD-a sada se može koristiti za prebacivanje DVD-izbornik-navigacija i vremena traže način umjesto "SELECT" RC gumb.

- "SELECT" RC gumb sada se može koristiti za prebacivanje pokazuje naprednih tehničkih informacija uz osnovne podatke blok (prikazano "INFO" RC gumb) u TV / VOD reprodukcije načina (kao što je "Kartina.TV"), osim na "MODE" RC gumb. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "MODE" gumb.

* RC rukovanje promjene u glavnom izborniku (potrebna uglavnom za podršku nova mala Dina HD RH):

- "A" RC gumb sada se može koristiti za prebacivanje ulaznog jezika u tekst polja osim "AUDIO" RC gumb. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "AUDIO" RC gumb.

- Stavka web preglednik u glavnom izborniku se sada prikazuje dijaloški dopuštajući da unesete URL web stranice. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "URL" RC gumb koji bi prethodno biti korišten pokazati ovaj dijalog.

- "REW" RC gumb sada se može koristiti za generiranje ispravljanje deponij uz "PAUSE" gumb. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema posvećena "PAUSE" gumb (samo u kombinaciji "PLAY / PAUSE" gumb).

- "REC" RC gumb sada se može koristiti za prebacivanje "sigurno video način rada" funkciju osim "MODE" gumb. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "MODE" gumb.

- "POWER" RC gumb sada se može koristiti za generiranje screenshot (kada je odgovarajuće postavka omogućena u Setup / misc / Napredne) osim "EJECT" RC gumb. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "EJECT" gumb.

- Pop up izbornici u file browser sada uvijek su "Osvježi" stavku. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "kuta / ROTIRAJ" RC gumb koji bi prethodno biti korišten na zahtjev osvježavanja).

- Pop up izbornici u korijenu ekrana glavnog izbornika sada uključuju "Setup" stavku. To je potrebno jer novih malih Dina HD RH nema "Setup" RC gumb, te u nekim GUI postavke ne postoji drugi način da se u izbornik za podešavanje.

- "STOP" RC gumb u većini dijaloga se rukuje kao "povratak". To posebice pomaže da se osigura mogućnost okidač "sigurnom video način rada", funkciji kad nema slike na TV-u bilo kojeg igrača stanje: pretvoriti igrač isključen / na, pričekajte igrača za dizanje, pritisnite tipku "STOP" RC gumb kako bi se osiguralo reprodukcije igrač izlazi iz mode ili eventualno pokazala "Čekajući ..." dijalog, i na kraju pritisnite tipku "REC" RC gumb da biste unijeli "sigurno video način" funkciju.

* Web preglednik poboljšanja:

- Poboljšana isticanja usmjerena elementa.

- Poboljšano rukovanje odobrenja dijaloga.

- Web preglednik sada mogu koristiti flash memoriju za pohranu, umjesto sustava za pohranu za spremanje nekih važnih podataka i postavki.

* Integrirani "Tvigle.ru" Internet Video servis.
- (Ruski jezik samo.)

* Kartina.TV aplikacija promjene i poboljšanja:

- Lozinka je skriven sada.

- Max.number omiljenih filmova je povećana 20-100.

- Poboljšano rukovanje kanalima / skupina lista (fiksne narudžbe i sl.).

- Dodano Sleep Timer funkcija (po defaultu je postavljen na 2 sata).

- Poboljšano rukovanje prekida VOD potoka.

* Dodano mehanizam za integraciju IPTV / VOD usluge. Ako ste IPTV operatera ili su spremni za provedbu integraciju s 3-stranka TV / VOD usluga (i imaju sve potrebne informacije i sposobnosti za to) i zainteresirani za dobivanje SDK za integraciju, molimo Vas da pošaljete zahtjev za iptv_integration (at) Dune-hd.com, i opisati: što točno TV / VOD uslugu koju želite da se integriraju i ono pristup / kontrolu imate na tu uslugu.

* DHCP podrška poboljšanja:

- Dodano slanje sljedeće identifikacijske podatke DHCP server:
- Host name: "DUNE".
- Prodavač identifikator klase: "DUNEHD".

- Dodano mogućnost za konfiguriranje postavki vremena putem DHCP-a:
- NTP poslužitelj za vrijeme (standardno parametar DHCP). Da biste koristili ovu značajku, poslužitelj za vrijeme u igrača postavkama treba biti postavljena na "Auto", te DHCP server bi trebao biti konfiguriran za pružanje ovaj parametar.
- Vremenskoj zoni (dobavljaču specifičnim DHCP parametar, kod "4"). Da biste koristili ovu značajku, vremensku zonu u postavkama igrača treba biti postavljena na "Auto", te DHCP server bi trebao biti konfiguriran za pružanje ovaj parametar.

* Druge ispravke i poboljšanja:

- Poboljšanja za postavljanje zaslona (dodano ranije propustili animacije, neke druge manje poboljšanja).

- Više robustan rukovanje GUI kože.

- Glavni izbornik: tekst s detaljima u desnom dijelu ima veći kontrast sada kako bi se bolje podrške različitih pozadina.

- WiFi: I "WEP Otvoreno" i "WEP Zajedničke" su podržani sada.

- Bugfix: online nadogradnju firmware-a morao bi skinuti firmware slike u nekim slučajevima.

- Bugfix: firmware upgrade nije mogao pokrenuti u nekim slučajevima.

- Bugfix: tijekom firmware nadogradnju zonu nije uzeto u obzir i krivo vrijeme bio je prikazan na zaslonu.

- Bugfix: GUI sudar mogao pojaviti u nekim slučajevima nakon upotrebe "Clear flash memorije za pohranu" funkcije.

- Bugfix: na štednju neke player postavke, pisanje flash memorije nije ispravno ispran u nekim rijetkim slučajevima (može uzrokovati postavke do gubitka ili oštećenja, ako je igrač neočekivano je napajanje dolje u ovom trenutku).

- Robusnost poboljšanje: dodana automatski oporavak za flash memorije particije pohranu igrač postavke (to je sada automatski preoblikovati na igrača dizanje ako postavke particija se utvrdi da je oštećen zbog nekih prethodnih neočekivanog igrača isključiti).

- Bugfix: manje popravaka u DVB-T skeniranje funkciju.

tushma
VHS kazeta

Post Postao/la tushma » 02 sij 2012, 08:46

Kako radi i jel radi youtube?

Odgovori