Diskusije vlasnika: Dune hd max

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
kuhar
DivX v.3.x.x

Diskusije vlasnika: Dune hd max

06 svi 2011, 08:29

slika

Recenzija HDtelevizije: http://hdtelevizija.com/2012/01/09/rece ... ne-hd-max/

stvarno ne mogu vjerovati da od toliko znalaca na forumu da se nitko nije susreo sa takvim problemom.
da odmah upitam G.Nanija možda zna rješenje problema.
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"
ivan
DivX v6.x.x

Re: dune hd max

06 svi 2011, 09:13

Cemu nova tema?
kuhar
DivX v.3.x.x

10 svi 2011, 06:15

pije svega lijep pozdrav G.Nani i hvala što ste se odazvali.Da malo pojasnim predhodni post u kojem sam naveo o mnogo znalaca na forumu.To sam naveo zato što vidim da ih ima i što oni koji su tržili riješenje problema dobili su odgovor kako da ga rješe.Nisam mislio nikoga uvrijediti.Moj problem je taj što nikako ne mogu iskonfigurirati internet radio.Naime radi se o slijedećem:Skinem adresu neke radistanice u u mp3,napravim folder i prebacim preko total comandera u dune max e,sada po uputstvima napravim copy i to pokušavam prebaciti u iknu internet radio na playeru (paste) tu se ne otvara polje za paste.kako ja baš ne stojim najbolje sa informatikom i ne snalazim se u njihovim uputstvima zamolio bi vas da ako vam se da pogledate njihov link i pokušate mi objasniti što točno trebam.
Zamalo zaboravih da kad stavim foder sa mp3 na hdd ili usb radio svira.
evo njihov link
dune-hd.com/firmware
pozdrav i hvala ;)
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"
kuhar
DivX v.3.x.x

10 svi 2011, 11:23

hvala na odgovoru.dobro sam napisao.
idem pokušati još nešto pa javim što sam napravio.
Kiko81
VHS kazeta

08 srp 2011, 23:35

Nani,imate li i kada u planu napraviti recenziju ovog media centra? Ima mnogo zainteresiranih za kupovinu ovog uređaja,koji je sada stigao u Hrvatsku,a navodno se radi o prilično moćnom uređaju....
hvala na odgovoru
kuhar
DivX v.3.x.x

09 srp 2011, 06:37

pozdrav Nani jako sam sretan i jedva čekam recenziju.
nabavio sam si orginal tipkovnicu + dvb-t usb stick i mogu vam ih ustupiti a komlet recenziju. :) :D
Kiko81
VHS kazeta

13 srp 2011, 00:59

Odlično. Znači otprilike idući tjedan recenzija hd maxa?
Kiko81
VHS kazeta

14 srp 2011, 15:33

Ako vam nije problem da mi samo ukratko napišete jednu usporedbu uređaja koji su po vama trenutno best buy ali što se tiče kvalitete,ne samo cijene.
Zanimaju me uređaji Lg hr 500, Dune hd max,Tvix S1 duo,ili Azbox hd premium+.....
Šta bi po vama bilo najbolje ?
hvala
Kiko81
VHS kazeta

15 srp 2011, 16:11

Pa dosta mi je bitno snimanje ali i dvb-t i dvb-s kanala,timeshifting,pošto sam rijetko kod kuće radi posla. Naravno,blu ray player,čitanje svih formata,utor za sd kartice i usb-ove,sve je to bitno.
Vidim da niste spomenuli Lg hr 500.....
Dune hd max nema ni dvb-t ni dvb-s tuner ni mogućnost ugradnje istih ?
Šteta je kupovati 2 uređaja,ako se može skoro sve dobiti u jednom,i radi prostora i radi novaca,jer onda se radije odlučim za kvalitetan htpc,za cca 5000 kn,pa sam dobio isto,još i bolje.
Cjenovno je najisplativiji Lg hr 500 a ima u sebi i hard disk i dual tuner,i blu ray ladicu,e sad mislim da nije ispunio sva očekivanja....
kuhar
DivX v.3.x.x

13 kol 2011, 15:17

pozdrav Nani pretpostavljam da je odmor gotov.samo da upitam kad će najavljena recenzija.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 27 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 25 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.