Diskusije vlasnika: XTREAMER

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
zlikovac
VHS kazeta

Re: XTREAMER

16 vel 2010, 14:17

Hvala superhiku na postovima, samo nastavi dalje pisati. Mislim da je čovjek totalno u pravu kad kaže da svako ima pravo na svoje mišljenje. Svaka kritika je dobro došla, kako poztivna, tako i negativna, dapače.

z.
segregator
VHS kazeta

Re: Diskusije vlasnika: XTREAMER

05 sij 2011, 13:47

I, kakva je sad situacija sa ovim playerom skoro godinu dana nakon zadnjeg posta, i hrpe novih firmware-a?
bigmaster111
S-VHS kazeta

09 stu 2011, 13:21

a moze ko sta reci o ovim novim xtreamer ultra,da li je tko imao prilike da pogleda nesto o njemu ili ga uzivo isproba kakve su mu karakteristike od ovih predxodnih xtreamera,pozdrav
kis
VHS kazeta

12 pro 2011, 14:26

Zanima me model xtreamer pro
po forumima se piše o problemu buke
da li je toliko izraženo, smeta li ventilator ?
dxer
VHS kazeta

02 vel 2012, 14:18

Jel netko možda ima Xtreamer SideWinder 2 da može malo napisati kako stvar radi . Upravo vodim da je na izlasku SideWinder 3 sa procesorom 750 MHz.
Ivo
VHS kazeta

02 vel 2012, 22:39

Sidewinder 2 imam od nove godine. Ovaj model je najviši kiks koji je napravio xtreamer i skinut je iz prodaje. Na xtreamer forumu banaju sve koji cvile kako zmrzava od aplikacija povezana sa internetom. Nadgradnje nemože se više očekivat a plajer ima toliko bugova, da neznam kako su mogli slat takvo govno u prodaju. Vrlo mi je žao da sam bacio kroz prozor 150€.

Sidewinder 2 moj poslednji Xtreamer
ivan
DivX v6.x.x

03 vel 2012, 02:09

Najgore je uciti na svojim greskama.. ali ljudi, zasto kupujete ta smeca :lol:
dxer
VHS kazeta

03 vel 2012, 08:03

Kada gledaš specifikacije, izgleda impresivno, pogotovo sada taj novi najavljeni SideWinder 3 koji je upravljan Androidom. Kako znat valja li ?

Dajte neku preporuku, koje media playere da uzmem u obzir, a svi su manje više, pa tako i xtreamer, sigurno Kina, ne ? Mislim, čitao sam ja i za onaj MED500X2, ali i za Xtreamer Pro i sve to hvale/kude i na kraju ne znaš što vrijedi. Ono kaj mene zanima je da stvarno fino čita sve živo kaj se treba čitat , da titlovi fino rade, po mogućnosti da se titl može namještat i da ne mora biti istog naziva kao film. Nadalje, da ima USB 3 port, torrent, Gigabit mrežu, bežičnu po mogućnosti.
Ivo
VHS kazeta

03 vel 2012, 12:05

Xtreamer puno obečava kod aplikacija a od toga nema ništa.
Sidewinder 2 nema problema sa titlovima, čita skoro sve. Imam ga priključenog u mreži sa PC tako da mi ne treba disk.
Kad ga upališ mu treba minut da je pripreman za rad. A ima problem da ponekad nakon paljenja ne pročita IP adresu od rutera pa ga moraš resetovat ili iči u menu pa ponovno avtomatski potražit adresu.
Loše ima rešenje za izlaz na TV. Ako dam AUTO HDMI on ga 99% forsira na 1080/60p pa slika trza kod filma u PAL-u (25fsp). Imam TV Panasonic plazma (1024x768).

Izvinite, baš mi loše ide Hrvatski :oops:
kis
VHS kazeta

09 vel 2012, 12:42

Moje iskustvo s Sidewinderom 2.

Ako ga se gleda po specifikacijama i reklami važi sve ovo što ste rekli.

Mađutim, kao media player koji vrti 20-30GB fileove bilo s externog HDD-a ili mreže radi radi super.
Prije sam imao WD Live i ovi veliki fileovi nisu išli glatko, s hdd-a OK no preko mreže nikako.
Ljude najviše ljuti što ne rade dobro i/ili zamrzava sve one silne IPTV opcije i kanale (posebno instalacijom dsapack-a http://forum.xtreamer.net/topic/18778-dsapactv/ ), no ako se pogledaju sve ove mogućnosti i to da ostali nude eventualno youtube, mislim da bi i HTCP imao problem izvrtiti sve ovo, a kako ne bi ovakva mala kutijica.
Drugo što me nervira je i MovieJukebox, koji kao sve odradi sam, no nije to baš glatko i tečno kako sam očekivao.

Osobni zaključak o ovom playeru:
ako trebate jednostavni media player s podrškom za sve moguće formate i gotovo najbolje mrežne mogućnosti kupite ga, jer nudi više od konkurencije za svoju cijenu.
ako pak želite sve ostale điđe koje se reklamiraju uz ovaj uređaj, koje malo i izlaze iz domene media playera (konkuencija ih niti nema), tada ga nemojte kupiti jer će vas njegov rad samo isfrustrirati.

PS
mene je osobno osim player mogućnosti jedino zanimao dobar MovieJukebox, odnosno, YAMJ
to ne radi dobro i ako ga netko želi prodam mu svog 2 mj. starog za 800 kn

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 26 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca.
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23606.
Ukupno tema: 3050.
Ukupno korisnika/ca: 7355.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.