Optibox Combo TSCX PVR

Forum o uređajima koji posjeduju digitalni zemaljski i satelitski tuner u jednom kućištu.
iggy888
VHS kazeta

Optibox Combo TSCX PVR

14 pro 2009, 15:58

Kako nam uskoro ukidaju analogni signal namjeravam nabaviti Optibox Combo TSCX PVR (650kn). Vidim da ga dosta hvale i izgleda da je dobra kupovina za taj novac. Imam neka pitanja u vezi snimanja na vanjski HDD, pa ako netko zna odgovor molim za pomoć. U kojem formatu TSCX snima i može li se taj zapis uređivati bez prebacivanja na komp (npr. izrezivati reklame i sl.)? Kako gledam uglavnom SD program i divx-e, i to na CRT-u, koji bi mi još jeftini DVB-T receiver predložili, a da ima mogućnost snimanja na vanjski USB HDD? HDMI i DVB-S pritom nisu presudni.
IggY
midleage
Video CD

Re: Optibox Combo TSCX PVR

14 pro 2009, 16:57

Snima ti u .ts formatu. Ne može se ništa uređivati snimak bez prebacivanja na računalo. Kako nisi spominjao praćenje satelitskih programa, možda ti i ne treba combo uređaj? Proći ćeš sa 200-tinjak kuna za npr. Nitrobox ili sl. I oni ti snimaju na vanjski HD.
iggy888
VHS kazeta

14 pro 2009, 17:46

Na vanjski HDD preko USB-a i da ima mogućnost editiranja snimljenog? To bi bilo sasvim dovoljno. Koje modele preporučujete?
DVB-S je samo dobra dodatna opcija, no za sada nije toliko bitna. Problem je u tome što moj HDD-DVD snimač nema DVB-T prijemnik, pa tražim neku srednjeročnu zamjenu za snimanje na HDD, kojega usput koristim i uz WD TV.
IggY
midleage
Video CD

18 pro 2009, 11:49

Zbilja ne znam koji model DVB-T resivera ima mogućnost uređivanja snimljenog materijala. Pod uređivanjem mislim na brisanje reklama, dodavanje prijelaza, izbornika i sl. Taj posao je puno lakše odradit na računalu.

Natrag na “DVB Combo receiveri”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 22 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.