Blu-Ray FAQ prije kupovine

Sve o reproduktorima Blu-ray medija.
bakšaj
DivX v6.x.x

Re: Kupnja Blu-Ray playera ?

10 svi 2009, 10:26

sony s550 ima daleko kvalitetniju sliku,oštriju,detaljniju u tamnijim scenama
mardi
VHS kazeta

05 lip 2009, 11:26

A kakav je Samsung BD-P1600? Je li ičemu dobar po kvaliteti slike i zvuka? Kakve su mu boje? Ono što sam kužno je sda mu fali Scart izlaz - je li to minus?
Pozz...
mardi
VHS kazeta

05 lip 2009, 13:35

Ma Nani HVALA velika! To strai, to mi je trebalo jer sam već počeo da štrihiram gore navedeni player. a hvala i na prijedlozima samo mi daj cjene navedenih preporuka.
Pozzz...
bakšaj
DivX v6.x.x

25 kol 2009, 17:51

Ne kužim zašto bi bio lg bolji izbor od pioneera,ako stvarno hoćeš uživati u slici i zvuku onda pioneer.
Ni jedan taj jeftini player poput lg,sony-a 350,550 nema dobar zvuk,to je tako prazno ko da pišaš u tunel.
Nema tu diskusije,još sony 550 ima dobru sliku,ali s350 i lg 370 imaju dosta šuma zato su dobili i 3 zvjezdice
ali zvuk su zapostavili do jaja,zato sony razvija blu-ray cd.
Ako neki blu ray ne valja onda ne valja,a ovaj lg je u kurcu,a gledal sam ga na samsung 32b650 i 40b650,čak 32" je imao mali šum,a koji je jedan od najboljih lcd-a i k tome je manji ekran,tako je isto i na sony 350.Gledao tog sony s350 na novoj s seriji sony lcd-a,tamo je po meni katastrofa,ko matroska loše srednje kvalitete,i ako kupujete lcd, ovog sonya s serije definitivno zaobiđite,morate ga zaobići.Pazite da vas ne nasaftaju trgovci,većina njih je naštrebana i samo zna specifikacije telkača.
Na what hi-fi s serija je pohvaljena,a jebote nema slike preko bilo čega koja nije soft,i od koje te za par minuta oči bole i to kalibriranoj,zato preskačite serije u,p,s,l pa čak i v serija je sranje.
Po meni samsung ima daleko realnije boje nakon kalibracije,dok su kod sonya na gotovo svim modelima isprane,a ne realne kako kažu.
I za ovaj monitor 2343 koji su testirali na digital versusu,imam taj monitor i nema nikakvog zamućenja na igricama što sam se jako čudio,zato ne širite dezinformacije,isprobao ga sa svim važnijim testovima
treba biti objektivan a ne subjektivan.Samim time što ima lošu matricu ne znači da je općenito loš,za te novce najbolji monitor na tržištu,ne zato jer ga imam,ja ga ne bi kupio da ne valja.
Gledao dosta matroski preko monitora i mogu reći da ima bolju sliku i od prošlogodišnjih i ovogodišnjih modela
sony s serija,što su potvrdili i sami kupci koji imaju te sony modele.
Zadnja izmjena: bakšaj, dana/u 26 kol 2009, 17:33, ukupno mijenjano 1 put.
monét
DivX v.3.x.x

25 kol 2009, 18:29

Mali OT, Baksaj, probaj uvidjeti na koji nerazumljiv nacin pises. Probaj koristiti interpunkcijske znakove i velika slova, ovako sumnjam da ce veliki broj citatelja procitati cijeli tekst jer je prilicno naporan :)
bakšaj
DivX v6.x.x

26 kol 2009, 17:07

pa imaš interpunkcijske znakove,jedino ako ti koristiš azbuku pa ne kužiš
naporan ti je tekst jer ima puno informacija,probaj si ugraditi jaču matricu :D
sory malo znam biti gadan tip
monét
DivX v.3.x.x

26 kol 2009, 19:16

bakšaj je napisao/la:pa imaš interpunkcijske znakove,jedino ako ti koristiš azbuku pa ne kužiš
naporan ti je tekst jer ima puno informacija,probaj si ugraditi jaču matricu :D
sory malo znam biti gadan tip
Nadam se da se bar potrudis za svoje recenzije pisati onako kako smo ucili u skoli i to na abecedi, a ne azbuki.
Informacija nikad dosta ako su one objektivne i lisene osobnih ukusa, percepcija, vrijeđanja i ako se koriste bar velika slova.
bakšaj
DivX v6.x.x

27 kol 2009, 10:37

pa ti kužiš azbuku jedino,a informacija ti je previše, pa ih ne možeš obraditi :lol:
mladen
VHS kazeta

Re: Blu-Ray FAQ prije kupovine

20 vel 2012, 08:58

Imam jedno pitanje prije kupnje Panasonic Blue ray DMB BDT-110.U recenziji se spominje DLNA mogućnost kojim se
player može spojiti u kućnu LAN mrežu i preko koje se može pristupiti datotekama na PC-u.Spominje se da to radi samo preko Windows 7 operativnog sustava na PC-u.Zanima me zašto to ne radi s Windows XP operativnim sustavom?
steeleye
HDTV ekspert

Re: Blu-Ray FAQ prije kupovine

20 vel 2012, 21:59

Ne mogu ti reći za konkretan model panasonica ali ti mogu prenjeti moja iskustva sa LG BD570 kada sam imao paralelno instalirane Windowse XP i sedmicu. Na sedmici je sve radilo bez većih problema, nakon uključenog dijeljenja pojedinih (i svih particija) i podešavanja mrežnih postavki dok na XP-u nisam uspio nikako natjerati da radi bez media servera (Nero home media došao uz blu-ray, kada sam ga instalirao sve je radilo preko njega) i na kraju odustao od traženja. CIFS sign in nisam uspio nikako riješiti na XP-u, dok se na sedmici nije pojavljivao.

Natrag na “Blu-ray”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 22 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.