podnapisi

Sve o čitačima optičkim medija koji su u stanju slati sliku u HD razlučivosti.
hamsun
S-VHS kazeta

podnapisi

29 sij 2012, 12:40

imam banalno pitanje za znalce, međutim za me ne baš i nije. naime kada preko sticka stavljam podnaslove u isti folder gdje i film i samo ga preimenujem tako da ima isti naziv, stvar funkcionira i film gledam s titlovima.
no kada film pokušam sherati s kompjutera na popcorn, pa na tv nikako ne mogu dobiti titl premda ga preimenujem i stavljam u fileove filma. da li netko zna u čemu se radi ili me može savjetovati što da činim ako tako želim gledati filmove, naime preko laptopa, pa popcorna i konačno na tv??
hvala unaprijed! :D
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: podnapisi

29 sij 2012, 14:13

Da, preko mreže baš i ne funkcionira prikaz titlova, odnosno treba odabrati softverski server koji će raditi pravilno u kombinaciji s Popcorn Hour plejerom. Važno je da film i podnaslov nemaju razmaka u imenu, dakle umjesto moj film.avi i moj film.srt treba pisati moj.film.avi ili moj-film.avi. Koji ste sve servere isprobali?

Lista UPnP servera: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UP ... nd_clients
Bringing Definition to High Definition
hamsun
S-VHS kazeta

29 sij 2012, 14:56

Darco je napisao/la:Da, preko mreže baš i ne funkcionira prikaz titlova, odnosno treba odabrati softverski server koji će raditi pravilno u kombinaciji s Popcorn Hour plejerom. Važno je da film i podnaslov nemaju razmaka u imenu, dakle umjesto moj film.avi i moj film.srt treba pisati moj.film.avi ili moj-film.avi. Koji ste sve servere isprobali?

Lista UPnP servera: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UP ... nd_clients
hvala darco na odgovoru :D uopće nisam upoznat s ovom materijom pa idem prvo probati vidjeti tu listu. hvala, javim se još kasnije :D
otišao sam i našao neki, čini mi se da se zove link ili slično tome. naprosto sam to piknuo na slijepo jer sam samo vidio da podržava popcorn mada nije pisalo i a-300. a što se imena tiče ja sam jednostavno do sada samo kopirao ime sa filma na titlove, dakle potpuno sam ga zamijenio da oba budu avi i funkcioniralo mi je.
hamsun
S-VHS kazeta

29 sij 2012, 15:32

još nešto darco ako nije problem. skinuo sam taj link (tako se zove softver), raspakirao ga i to je sve što trebam ili još nešto?
hamsun
S-VHS kazeta

29 sij 2012, 16:19

evo kako ih imenujem da vidim da li to dobro radim :)
Gullivers Travels 3D.mkv
Gullivers Travels 3D.srt

Natrag na “CD, Blu-ray i multimedijalni reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 28 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.