Blu-ray izdanjaFilmoviVijesti

Ultimativna Blu-ray izdanja u distribuciji Continental filma

Continental Film nas je danas ugodno iznenadio svojim press materijalima, a u kojima stoje najave čak tri kolekcionarska izdanja kultnih filmova čija ćemo raskošna pakiranja vidjeti već od ovog mjeseca! Lista uključuje Alien Antologiju na 6 Blu-ray medija, najpoznatiji mjuzikl Moje Pjesme, Moji Snovi na jednom BD i jednom DVD disku, te kolekcionarsko izdanje Avatara na 3 BD diska kao šlag na torti. Avatar je najavljen za prosinac, dok ostala dva naslova izlaze ovaj mjesec. Valja napomenuti kako jedino Avatar neće sadržavati hrvatske titlove. Više detalja i linkove na recenzije pronađite u nastavku.

ALIEN ANTOLOGIJA

Na Blu-ray-u će Vas svi čuti kako vrištite!

Vjerojatno najspektakularnije Blu-ray izdanje do sada, Alien antologija sadržava sva četiri filma nezaboravnog filmskog serijala u ovom kompletu od 6 diskova koje osim kino i redateljskih verzija filmova, sadržava i na desetke sati dodatnih materijala i tisuće arhivskih fotografija.

Uz visoku razlučivost slike i zvuka kakvu može pružiti samo Blu-ray, Alien antologija svakako je izdanje koje će ući u povijest već prvog dana prodaje.

Recenzija (Blu-ray.com): Alien Anthology Blu-ray

Najava izdanja:

[youtube id=”Wo-K7tQo4lQ” w=”550″ h=”309″]

MOJE PJESME, MOJI SNOVI

Na Blu-ray-u će Vas svi čuti kako pjevate!

Zamamno Blu-ray izdanje u povodu 45-godišnjice jednog od najpoznatijih, najgledanijih i najvoljenijih filmskih mjuzikala svih vremena!

Osim filma, kutija simpatičnog naziva “Favorite Things” sadržava originalno pismo koje potvrđuje autentičnost proizvoda, knjigu tvrdog uveza u kojoj je na otprilike 100 stranica opisana kompletna povijest filma, originalne produkcijske bilješke s fotografijama iz filma, razglednice iz Salzburga i glazbenu kutiju koja svira instrumentalnu verziju pjesme “My Favorite Things”.

Više informacija (Blu-ray.com): The Sound of Music

Najava izdanja:

[youtube id=”RHCwqzh9yjY” w=”550″ h=”309″]

AVATAR

Revolucionarno Blu-ray izdanje na 3 diska!

Tri diska… Tri različite verzije filma… I jedno nevjerojatno filmsko putovanje na koje će Vas odvesti redatelj James Cameron koji je ovim filmom napisao povijest.

Nova trosatna produljena verzija filma uz alternativni početak, iscrpni dokumentarni film o stvaranju Avatara, preko 8 sati nikad prije viđenog materijala samo su neki od posebnih dodataka koji Vas očekuju u ovom vizionarskom Blu-ray izdanju najgledanijeg filma svih vremena.

Recenzija (Blu-ray.com): Avatar Blu-ray

Najava izdanja:

[youtube id=”nTtBXpw8db4″ w=”550″ h=”309″]

Adsense

Darko Hlušička

Osnivač i glavni urednik HD Televizije. Licencirani ISF kalibrator (Level II). Veliki ljubitelj tehnologije koja ga danas očarava jednako kao i kad je po prvi put pokrenuo .exe datoteku u DOS-u u 90-im godinama prošlog stoljeća. Uživa slušajući filmsku glazbu.

Povezani tekstovi

6 komentara

  1. A cijena? Sound of music sigurno uzimam, mada imam dvostruki dvd, a Avatara au vjerojatno preko neta naručit jer nema naš titl. Jer se zna kakvo ae izdanje Inceptiona doai kod nas?

    1. S obzirom da izlazi u 12 mjesecu pitanje je da li ae continental do tada poslovati. Rub provalije su odavno prešli ….

  2. ako u hrvatskoj propadnu distributeri dvd-a i blu ray imat moai aemo se pravdati da nigdje nemamo nabaviti filmove osim interneta,jupi,glavno da kino radi punom parom

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Molimo podržite naš rad tako da onemogućite blokiranje oglasa na ovoj stranici - hvala! Please support our work by disabling Adblock in your browser - thank you!