Mjesto za kratko predstavljanje

Forum gdje slobodno možete svratiti kad vam je dosta svega, pisati o čemu vas je volja i opustiti se u ugodnoj atmosferi.
Popeye
VHS kazeta

Re: Mjesto za kratko predstavljanje

Post Postao/la Popeye » 28 vel 2011, 12:14

Pozz! Već neko vrijeme s vremena na vrijeme bacim pogled na stranicu, vrijeme je da dođem i na forum malo. Pohvala za stranicu, forum, informacije. Ovdje sam jer me zanima tehnika, nisam zagriženi fanatik, ali s vremena na vrijeme pratim što se događa.

Dendy
VHS kazeta

Post Postao/la Dendy » 09 svi 2011, 08:48

Pozdrav svim ljubiteljima tehike i visoke tehnologije :D

Već neko duže vrijeme redovito pratim i čitam hdteleviziju.com a sada je došlo vrijeme da namjestim svoj čarobni 'kutak' u novom stanu pa ću trebati neke savjete oko izbora opreme i podešavanja iste 8-)

Čitamo se poslije! ;)

markec1
VHS kazeta

Post Postao/la markec1 » 07 kol 2011, 14:07

pozdrav svima,markec iz okolice varaždina
došao sam na ovaj forum da vas upitam za pomoč oko mojeg lcd tv lg5500
pa molim gdje da postavim post sa problemom koji mi stvara tv.
hvala.

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 07 kol 2011, 16:01

pozdrav markec i dobro došao.pitanja koja imaš za svoj lcd postavi u rubriku za lcd tv vidjet češ ima i sekcija za LG. ;)
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

AnArChY
VHS kazeta

Post Postao/la AnArChY » 28 ruj 2011, 12:53

Pozdrav,
evo novog clana....
Ubrzo pocinjem amaterski snimati za jednu udrugu, pa sam dosao pokupiti savjeti/ideje/prijedloge :twisted:

A drugi post ce biti naravno u sekciji HD kamere :mrgreen:

Citamo se :-)

purger
VHS kazeta

Post Postao/la purger » 28 ruj 2011, 17:45

pozdrav svima, i ja sam evo novi član, stoga nemojte zamjeriti što će ovo bit malo duže predstavljanje!
pratim ovaj forum već par godina i pošto mi je gosp. Nani sa svojim recenzijama i komentarima puno pomogao evo želim mu se zahvaliti, fala nani...
evo moje priče:
prije par godina kupim plazmu(neću spominjat proizvođača da nebi ispalo da pljujem), te sam tad bio sav sretan, još je imala i hdd u sebi. međutim shvatim prvu noć da je burn image rett prestrašan,nakon nekoliko mjeseci pregovora sa servisom i promjenom još dva takva modela oni mi vraćaju novce i tu svaka čast.
nakon toga kupujem jedan lcd od drugog proizvođača i isti dan shvatim kako je slika neprirodna i nakon tjedan dana vraćam taj tv. kroz tih tjedan dana sam fala Bogu otkrio ovaj forum i nanija te nadoplaćujem razliku u cijeni i kupujem 42pv80. --------kraj--------- tu je moja potraga stala, prezadovoljan sam bio.
mojoj suprugi je bio malo prevelik jer je udaljenost gledanja 2m, ok subjektivno. tada počinje ova čuvena digitalizacija tv programa i tako ja prodam tu plazmu i kupim 37x10y-----kraj------ prezadovoljni svi doma i supruga i dete i ja , mrvicu je manji , ima sve mpege itditd dakle još jednom fala nani!!!!

e sad htio bi blu ray player ili kućno kino
-LG Blu-ray player BD550
594,26 kn

-LG Blu-ray kućno kino HX806CM, 3D, DLNA, USB
Cijena: 1.672,11 Kn

...pa sam mislio na ps3, i super da sam ga prvo posudio jer kad sam skužio koja je to bolest i kako je meni i klincu »propao» lijep i sunčan dan, odustao sam od ps3. e da nisam spomenuo da sam u zadnji čas otkazao optitv jer sam skužio da za to nemam vremena i da nebum niš stigel pogledat, tako mi je i pala ideja da umjesto tih cca2500kn koje bi dao za optitv kroz dvije godine radije si kupim nešto trajnije.

Zaključak: kupit ću bd player i svaki mjesec si kupit neki film na br, počevši sa starwarsi saga i uživat u vrhunskoj sliki i zvuku, a što se tiče igrica držat se pc-a i tu itamo nekaj sa malim odigrat, evo stigli i carsi2!

Pitanje naniju i svima vama je koji od navedenih playera kupit s tim da ovaj ima prednost cijenu a drugi je ipak kućno kino i 3d?

Naravno da bi kroz određeno vrijeme cca 2 godine si kupio i 3d tv (naravno panny), pa me interesira vaše mišljenje dali se ispalti kupiti ovaj jeftiniji običan bd player, pa kad jednog dana kupim 3d tv onda puzpim i 3d player!?
Puno hvala na slušanju, sori na dužini posta i još jednom hvala svima vama na hrpi korisnih infomacija koje ovdje javno i bezrezervno pružate svima nama.
------------------------------HVALA-----------------------

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 16 lis 2011, 17:49

Purger, pozdrav i dobrodošao! Zanimljiva priča sa zamjenama televizora, drago mi je da ste sada zadovolji. U potpunosti se slažem da je najbolje kupiti BD player i priuštti si BD film tu i tamo - vrijednost je puno veća, film se više cijeni i nema onog stvarno nenormalnog gomilanja filmova na diskove. Mnogi danas to rade, a od cijele kolekcije jedva da pogledaju vrlo mali dio...
Bringing Definition to High Definition

cirimotic
VHS kazeta

Post Postao/la cirimotic » 07 pro 2011, 22:04

pozz svima.
jako dugo citam ovaj forum,i odlucio sam se registrirati.
kuzim neke pojmove,ali mi je vecina njih nejasna :lol:
ugl,nedavno mi je crkao TV,pa sam u potrazi za novim.
Citao sam recenziju za samsung ps43d450,i mislim da je to tv za mene. trenutna najniza cjena je 2800kn.
daj boze da i ove godine dobim bozicnicu :D

steevy
S-VHS kazeta

Post Postao/la steevy » 25 lis 2012, 11:48

evo da se i ja predstavim :) home cinema freak, uživa u potresu koja izazivaju dva woofera od 35 cm :D (kad može), sakupljač HD DVD-ova i Blu-rayeva (i HD mkv-a :D ), ezoteričnih LaserDiskova, etc. drago mi je da postoji ovakav forum za nas malo "skrenute" :D
Najbolja je tehnologija ona koje još nema :mrgreen:

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 25 lis 2012, 20:21

Pozdrav Steevy i dobrodošao na forum! Vidim da nisam jedini ljubitelj dobrog basa na forumu, koje subwoofere imaš u sustavu? Ja se još uvijek oporavljam od druženja s REL Stentor 3 + B&W ASW675 kombinacije ;). Koliko HD DVD filmova imaš u kolekciji?
Bringing Definition to High Definition

Odgovori