Panasonic i filmovi sa sd kartice

Sve o HD sadržajima na internetu.
Odgovori
tomos
VHS kazeta

Panasonic i filmovi sa sd kartice

Post Postao/la tomos » 26 kol 2010, 16:20

U fazi sam kupovine nove televizije.
Nakon procitane recenzije ovom portalu, zagrijao sam se za Panasonic L37S20E (lcd)
namjena: 50% kao montor; 25% iskon.tv, 25% HD filmovi.
Usput ako imate nešto bolje za preporucit za ovu namjenu do 5000kn, a pozeljno i manje novaca..?

No, ne pisem zato post, nego me zanima sljiedece....

Nemam BD player. Eventualno cu ga kupit u sklopu sljedeceg kompjutera. Dotad mislim gledat HD ripove sa interneta. Posto sadasnji laptop nema HDMI izlaz, laptop i tv bi spojio preko VGA kabela. Iz recenzije vidim da to nije preporucljivo. Zašto? Nije pitanje za ovaj podforum, ali mozda ce mi netko znati pojasniti...

Da bi sada mogao gledati HD filmove sa "interneta", to znaci da bi ih nekao morao prebaciti na SD karticu u panasonic friendly formatu. Kako nisam na ti sa svim tim postojecim kodecima i vrstama datoteka, molim malo pojasnjenje. Moze li se BD rip ili neki drugi HD rip prebaciti na SD karticu i pokrenuti na spomenutom tv-u? Mostoje li jednostavni nacini za konverziju file-ova u formate koje cita panasonic tv? Postoje li ogranicenja u velicina file-a ili velicini kartice? Kakva je situacija sa titlovima?
To bi mi bio jedini nacin gledanja HD filmova u 1080p rezoluciji nakon kupovine televizije, pa bolje da se informiram unaprijed..

Ako sam postao na krivom podforumu, isprike, i molim moderatore da premjeste temu.

Hvala na odgovorima
Pozdrav

Odgovori