Blu-ray filmovi koji su vas razočarali (slika, zvuk,...)

Forum o Blu-ray i HD DVD filmovima, i ostalim sadržajima koji se na njima mogu naći.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Blu-ray filmovi koji su vas razočarali (slika, zvuk,...)

13 tra 2012, 22:58

Pitanje za korisnike koji imaju originalne Blu-ray naslove u svojoj kolekciji, je li vam se dogodilo da ste se razočarali s pojedinim naslovima s tehničkog stajališta. Npr. kvaliteta slike koja nije bila onako dobra kako ste očekivali, ako imate već DVD verziju istog filma da niste vidjeli toliko veliko poboljšanje? Je li bilo naslova koji su imali preizražena digitalna procesiranja, npr. za redukciju šuma?

Osobno imam tridesetak naslova i jedino me razočarao Lady in The Water, a kod kojeg su mi boje nekako djelovale isprano i nedovoljno bogate za Blu-ray izdanje. S ostalima nemam negativnih iskustava, štoviše imam više pozitivnih iznenađenja npr. kada otkrijem da se na disku nalaze hrvatski podnaslovi iako to na Amazon.co.uk nije nigdje pisalo (npr. The Lovely Bones 2-disc edition).
Bringing Definition to High Definition
filip911
VHS kazeta

Re: Blu-ray filmovi koji su vas razočarali (slika, zvuk,...)

22 tra 2012, 08:57

Bilo jednom u americi. Iako nisam ništa ni očekivao ipak me pomalo razočaralo.
djvaso
Video CD

Re: Blu-ray filmovi koji su vas razočarali (slika, zvuk,...)

22 tra 2012, 19:15

filip911 je napisao/la:Bilo jednom u americi. Iako nisam ništa ni očekivao ipak me pomalo razočaralo.
I treba pogotovo u svijetlu najavljene rediteljeve verzije od 269 minuta koju će srediti bolonjska Kinoteka za prikazivanje na ovogodišnjem Kanskom festivalu.
Pošto uglavnom kupujem starije filmove moja očekivanja su nikakva tako da me malo šta može razočarati. Ali recimo nisam nikad vidio toliko "voštanih" lica kao u Predatoru ili vrvljenja u slici kao na Arrow Video disku Tenebrae

Natrag na “Blu-ray i HD DVD filmovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 40 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 40 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca.
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23588.
Ukupno tema: 3039.
Ukupno korisnika/ca: 7352.
Najnoviji/a korisnik/ca: culibrkd.
Rođendan, danas, nema nitko.