Koliko dizajn tv-ja igra ulozi u resenje izbora tv-ja?

Forum na kojem možete pročitati pravila, te razne obavijesti.
Odgovori
pavle
HD DVD
Kontakt:

Koliko dizajn tv-ja igra ulozi u resenje izbora tv-ja?

Post Postao/la pavle » 02 ožu 2013, 21:35

Sve vise brendova zalagaju se da proizvedu tv sa vrlo dobar dizajn,njihova filozofija je da kupac prvo primecuje dizajn pa zatim ga interesuje sta perfomanse nudi tv,pa tu se namecu pitanja dali bi kupili tv da ima lep dizajn a ne toliko dobre perfomanse,koliko procenta ima dizajn u izboru tv-ja.
Ja mislim da nezniji pol vise gleda dizajn nego perfomanse,a ovaj jaci obrnuto,ali mislim da dizajn ima ogromnu ulogu pri donosenje odluku kupiti tv.
Zato brendovi su resili da rade maksimalno oko dizajna,da bi fascinirale kupce.
Ja vise volim perfomanse,ali zelim i da ima tv dobar dizajn,i zato mislim da dizajn i perfomanse idu zajedno,ako tv ima dobar dizajn mislim da treba imati i dobre perfomanse,ali ostaje pitanje koliko dizajn igra ulogu u izboru tv-ja?

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Koliko dizajn tv-ja igra ulozi u resenje izbora tv-ja?

Post Postao/la Darco » 03 ožu 2013, 19:12

Definitivno da ima ulogu u određenoj mjeri, TV je oduvijek bio i ostao centralna tehnička komponenta svakog dnevnog boravka i danas je jasno da proizvođači igraju na kartu dizajna kad su LCD i plazma dosegli tehnološki nivo u kojem nema značajnih napredaka. Što se biranja TV-a tiče među spolovima, žene su više za estetiku i njih će svakako više privući neki vizualni detalj nego tehnička specifikacija :).
Bringing Definition to High Definition

Odgovori